Sayfa 404/827 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 6616 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

3. Hissenin tecrübeli arkadaşları yorum yaparsa çok makbule geçer. Hissenin patron okullular harici fiili dolaşımdaki lot sayısı 43 milyon lot olduğu görünüyor.

Yaklaşık 4 gündür ciddi oranda lot el değiştirmiş, dağıtılmış. Bu kadar kısa sürede bu lotların patron dışındaki fonlar/gruplar tarafından çıkılması şu güzel bilanço ortamında çok anlamlı değil. Şimdi sorum şu ki bu satış okullular tarafından yapılıyorsa kapa bildirim zorunluluğu bulunmuyor mu, kaç gündür hiç bir bildirim yapılmadı?

4. Bu hisse senedinde serkan korkmaz ekibi var. Borsagündemi takip etmediniz mi. 9 sevielerinden yatay da bir süre dinlendikten sonra yukarıya son bir çıkış yaptıktan sonra tabanlarlardan sonra ky yıkmış olacaklardır. Ondan sonra kaç yılda toparlanır ayrı konu.

5.  Alıntı Originally Posted by Melih3838 Yazıyı Oku
    Bu hisse senedinde serkan korkmaz ekibi var. Borsagündemi takip etmediniz mi. 9 sevielerinden yatay da bir süre dinlendikten sonra yukarıya son bir çıkış yaptıktan sonra tabanlarlardan sonra ky yıkmış olacaklardır. Ondan sonra kaç yılda toparlanır ayrı konu.
    Dokuz liraya bekle diyorsun o zaman , zaten bugünde taban olursa dukuz lirada. O zaman kalan mermiyi dokuzda atalim

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Çok zor dostum bugün oraya çıkması. Senin maliyet sanırım 11,30 larda ondanmi orası )
    ben almayı düşünüyorum da geri dönüşünü bekliyorum sadece

7.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    ben almayı düşünüyorum da geri dönüşünü bekliyorum sadece
    Cumayı bekle dönecek olursa öyle al zaten yoksa bulaşma hiç birader hergun düşüyor tepki yok, hacimli düşüyor birde

8.  Alıntı Originally Posted by serdar yildiz Yazıyı Oku
    cumayı bekle dönecek olursa öyle al zaten yoksa bulaşma hiç birader hergun düşüyor tepki yok, hacimli düşüyor birde
    bekliyorum acelem yok zaten

Sayfa 404/827 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •