Onemli Gunler Banner
Sayfa 405/439 İlkİlk ... 305355395403404405406407415 ... SonSon
Arama sonucu : 3505 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. 3.donemde buğday fiyatları geri gelmişti onun stok etkisi olabilir.Ancak gundemd ekmeğe zam konusu var, Söke un halka arz onayı geliyor,borclarda azalma var ve son dönem genelde daha olumlu geçer yani üstüne koyacaktir.Ha bide şimdi haberlerde geçiyor Rusya tahıl anlaşması konusunda şikayetçi.Buda tekrar fiyatlara tırmanma getirebilir..Kısaca aksam yat sabah kalk ne olacağı belirsiz.. Hayırlısı olur inşallah...
     Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Tablolar biraz cacık geldi bana. Hem satışlarda hem kâr rakamlarında ve ayrıca marjlarda çeyreklik olarak düşüş var. Nakit akışını biraz düzeltmiş olması olumlu ancak genel olarak iç açıcı bulmadım.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançoyu beğenmedin. Ciro, brüt kar, net kar azalmış. Marjlar gerilemiş.

Evet mevsimsellik var, ama en azından bir önceki çeyrek kadar gelse iyi olurdu.

Olumlu tarafı borcun azalması. Ama ticari borç da artmış. (Stoğa çalıştığı için olabilir).

Bir de BM'e teslim edilen siparişler son çeyrekteydi sanırım. Bir parti daha verirse, son çeyrek güzel gelebilir.

Söke arz onayı gelecek olmasa kısa vade için bayağı negatif olabilirdim. Şimdi kararsızım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    karaktersiz asla tesadüf değildir
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. İki ay gibi bir sürede %70'le 37'den vedalaştım. Kâr cebe yakışır. Kalanlara sağlıcakla. Benim lotları alanlar hayrını görsün. Belki ileride bir gün yine yollarımız kesişir ama şimdilik buradan demir alma zamanı

Bu kap bildirisi seans açıkken gelmiş.
    Şirketimizin 26.08.2022 tarihli Özel Durum Açıklamasında belirtilen Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP) ile yapılan anlaşma çerçevesinde ikinci iş emri kapsamında 5.927.600 USD (ABD Doları) tutarında un sevkiyatı gerçekleştirilmiştir.
    Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
    Saygılarımızla,
    Her kışın sonu bahar...

7. 2009'da Türkiye'nin en büyük tarımsal gıda şirketi olacağız.Hiç satma-Mr.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    patron birazdan tv ye çıkacak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 405/439 İlkİlk ... 305355395403404405406407415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •