Sayfa 405/852 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Valla ben bugün küçük yatırımcı olarak sizlere destek amaçlı ilk alışımı yaptım artık iyi veya kötü bekleyip göreceğiz herkese hayırlı bol kazançlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    5-10 kademe için risk almak dogru degil

50 milyon hisse var tuncay 23 lazım eger her hafta farklı kurumlar gelip mesela geçen hafta garanti 400 bin bu gün yatırım finans 400 bin bu alışların Tuncay oldugu düşünüyorum.

Borsadan Men olacagı güne kadar bilek güreşi sürecek oyunu bozacak tek kurum Spk bir tebliğ degişikliği
    SPK tebliği değişikli doğru bir tespit. Ben alışların tamamının patron alışı olduğunu düşünmüyorum.
    Anadolu grubu kipayı alırken de süreci doğru işletemedi aynen şu anda yaptığı gibi. Bir daha hatırlayalım isterseniz; İlk önce çağrı yok dediler. Bu bence çok büyük hata idi. Eğer böyle davranmasalar çağrıda %97 rahatlıkla ulaşırlardı. Sonra çağrı fiyatını düşük tuttular. Sonucunu biliyorsunuz sadece 60 milyon lotun 10 milyonunu aldılar. Çağrıyı uzattılar, o sürede sıfır lot aldılar. Ortaklıktan çıkarma hakkı olan %97 yi, 2017 sonuyla kaçırdılar. Şimdi oran %98 çıktı. Alması gereken lot mikatrı 23 milyon oldu. Hala iyilikle halletme olasılığı varken, yine aynı hasmane ve yatırımcıyı halletme moduna girdiler. Göreceğiz bakalım %98 ulaşabilecekler mi? Benim şahsi kanaatim ulaşamayacakları yönünde. Migrosun kipanın gayrimenkullerini nakite çevirme ve bunu kipanın 5 yıllık zararına mahsup ederek vergiden kurtulma gayreti mevcut. Kısacası bu işide elerine yüzlerine bulaştıracaklar gibi duruyor. Kipa yatırımcısı uzun vadeli ve bilinçli bir gruptur. Çoğunluk migrosla birleşmeyi ve migros senedi almayı bekleyecektir. Benim emin olduğum şeylerden biride patronların birleşmede de kipa yatırımcısını mağdur etmekten geri kalmayacaklarıdır. Sonuçta bu olayı öncelikle spk olmazsa mahkemeler çözecektir. Sn Migros patronlarına nacizane önerim, bu işle görevlendirdiğiniz kişiler kipa yatırımcısını anlamalı ve her iki tarafından lehine olan bir çözümü üretebilmelidirler. Bağcı dövmek gibi kimsenin amacı yok, herkes üzüm yemek istiyor.

3. ilk 10 günde 10 milyon hisse alınca çagrı da ikinci 10 günde bu işi biter dediler ama olmadı bi baktılar hisse 3.5 tl

iyi niteyli olmazsan akıl hep şeytanlık dolu ise

4. Tuncay Beye mesaj gelmiş küçük yatırımcıdan. https://cloud.tapatalk.com/s/5a587f98c7a86/TuncayBey.pdf

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. Koptu gidiyor hayır mı şer mi

6. yatırım finans 618 bin + Gedik 215 bin toplamda 800 bin aldılar gün sonu ne olacak ?

7.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    yatırım finans 618 bin + Gedik 215 bin toplamda 800 bin aldılar gün sonu ne olacak ?
    Bu fiyattan satan varsa alırlar tabi.
    tuncay ya da piyonları almasın da... Kim alırsa alsın

8.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Bu fiyattan satan varsa alırlar tabi.
    tuncay ya da piyonları almasın da... Kim alırsa alsın
    2.70 de biri 380 bin lot koymuş eger tuncay alıcı ise satıcı da gerçek ise bu seans süpürür

Sayfa 405/852 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •