Sayfa 405/1006 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Viop - XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,642
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Kim almış kim satmış pasta börek yapan da olmadı bu akşam.
    Bear_Bull
    @BearBull26

2. Sn. b-g Koç Holding ile alakanız, bağlantınız nedir... O grupta mı çalışıyorsunuz?
    Burada yazılanlar hoşunuza gitmemiş anlaşılan... Ben Sizi 6-7 yıl öncesinden hatırlıyorum sanırım TÜPRAŞ cengaverliği yapıyordunuz.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Teşekkürler bear abi.

4. ABD ADR

Fiyatlar dengelenmiş gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    rakam çok büyük..100 milyar dolar gibi bir rakam...yani bunun karşılığı TL diyelim...bu para yurt dışına çıkmadıysa nerede?
    Yanlış anlaşılma olmasın, 130’lardan 30’lara bir yılda inmedi, peyderpey iniyor. Bonoda yabancı payı bitti gibi bir şey, önce bonoda başlamışlardı eksilmeye. Hisse kısmındaki eksiliş 2018 Eylül aylarında başlamıştı, bu yıl da devam ediyor.

Esen kalın

6. Bana göre de burada İstanbul azınlıklarından ve Haçlı Zihniyetlilerden o kadar çok trol var ki, hepsine gülüp geçiyor, bunlarla usuletle ve suhuletle mücadele eden bir yönetime sahip olduğumuz için çok mutlu olduğumu söylemeden geçmek istemiyorum. İnşallah zafer inananların olacak...

Bana gülen varsa eğer, dönsün aynada k.ç.na baksın. Daha komiktir eminim. Daha çok güler... Ha ha ha ha...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Yapıkredinin robotu arızamı yaptı acaba. O kadar longu ne yapacaksa.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    hisse senedinde yılbaşından bu yana 4 milyar dolar gibiydi sanırım...bu para çıkmış gitmiştir çoktan...bono tarafını bilmem ama hisse tarafında TCMB nin açıkladığı verilere bakarsak haftada 50-70-100 mio USD gibi satışlar oluyor bunun karşılığı TL yani...bu TL yi o hafta veya takip eden günlerde dolara çevirip çıkmak çokta zor olmasa gerek...

bono tarafı için bir fikrim yok...

Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılma olmasın, 130’lardan 30’lara bir yılda inmedi, peyderpey iniyor. Bonoda yabancı payı bitti gibi bir şey, önce bonoda başlamışlardı eksilmeye. Hisse kısmındaki eksiliş 2018 Eylül aylarında başlamıştı, bu yıl da devam ediyor.

Esen kalın

Sayfa 405/1006 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •