Onemli Gunler Banner
Sayfa 406/690 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. * 0.86-0.89 kar satışı 0.89-0.92 bekleme (sigorta parası..) 92-94-97 toplam 8 kademe karla satış sonrasında 0.92-0.93 ten yeniden alım imkanı verdiler. (Arada yüzde 1 lik 5 çıtır da var)
    * Yeni bir realizasyon için daha cömert olmalarını bekliyorum.
    * Sonra söz aşağıdan yeniden alacağım, olmadı yukarıdan da alırım oldu ya yukarı sürerlerse..
    Ne de olsa 13 kademe marj var elimde rahatım yani.
    * A1 - Bank Of vs vs kurguyu çözdük, bekliyoruz hatalarınızı.. sizden olması gerektiği gibi kazanmak güç ancak sizin yöntemlerinizle kazanmak mümkün. Bunun için üzgünüm, keşke EREGL, ISDMR, ARCLK, PETKM vs deki pozisyonumda kazandığım gibi kazanma imkanını tanısaydınız. Ama tanımadınız! Yapacak bir şey yok.. iyi olan kazansın. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    * 0.86-0.89 kar satışı 0.89-0.92 bekleme (sigorta parası..) 92-94-97 toplam 8 kademe karla satış sonrasında 0.92-0.93 ten yeniden alım imkanı verdiler. (Arada yüzde 1 lik 5 çıtır da var)
    * Yeni bir realizasyon için daha cömert olmalarını bekliyorum.
    * Sonra söz aşağıdan yeniden alacağım, olmadı yukarıdan da alırım oldu ya yukarı sürerlerse..
    Ne de olsa 13 kademe marj var elimde rahatım yani.
    * A1 - Bank Of vs vs kurguyu çözdük, bekliyoruz hatalarınızı.. sizden olması gerektiği gibi kazanmak güç ancak sizin yöntemlerinizle kazanmak mümkün. Bunun için üzgünüm, keşke EREGL, ISDMR, ARCLK, PETKM vs deki pozisyonumda kazandığım gibi kazanma imkanını tanısaydınız. Ama tanımadınız! Yapacak bir şey yok.. iyi olan kazansın. YTD
    İyi olan derken kalbi iyi dimi)
    O zaman güccük yatırımcı kesin kazanacak.

3. Günaydınlar pazardan yeni geldim.. Domatesin en kötüsü 20 tl idi, salatalık düşmüş 12 tl, süt 8 tl zam yok, yımırta 2 tl ( köy) patlıcan 18 tl vs vs.. Patates bile 8,5 tl olmuş 330 gayme gitti pazarda. Her neyse üstelik antalya burası nakliye de yok..Yani güzel haberlerde yok. Hisse 1 tl olsun gözlerimizdeki pırıltıyı nebatiye göndereceğiz inşallah YTD

La bummm💣💣

5. Sn. GP, tüm cephaneyi boşaltmayın bence elbette yatırım tavsiyesi değil.. hisse yürüyor koşsun biraz nefesi tükendiğinde biraz da ben yoracağım onu! YTD.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    La bummm����

6. Ortalamalara geldik, bugün güzel bir dikme şahane olur sayın tahtacım. Burası geçilirse tüm tedirginlik biter, döşeyecek mayın da kalmaz kimsede. Sen ve ben devam ederiz abi.

#KLGYO #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...03231033195973
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Şimdi satasım geldi işte..

8. Ama satmam henüz İş Bankası alıyor garip geldi.. düşsede çıksada bu ilginç durumda pozisyonumu koruyorum, tahta diri.. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Şimdi satasım geldi işte..

Sayfa 406/690 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •