Onemli Gunler Banner
Sayfa 406/800 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. SPK brüt takasa alır

2. horasanlı abi bir mesaj attım, yazsan da yazmasan da
    saygı ve tesekkurlerimle

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mydeli Yazıyı Oku
    SPK brüt takasa alır
    sayın mydeli @alırsa çok daha iyi olur ,işte o zaman gerçek yatırımcı burada danseder,buda kağıdın reel fiyatını ortaya koymuş olur , para peşin kırmızı meşin daha güzel değilmi keşke kağıt çok yukarılara gitmeden buradan yapsa brüt takası aşırı yukarılardan olunca düşüşü çok kötü oluyor örneğin RTALB nerede duracağı belli değil 1,55 ten almıştım kağıdı 2,76 dan satmıştım iyikide satmışım 52,60 gördü ve şimdi döndü buna yürek dayanmaz allah 52,60 tan alanlara yardım etsin

4.  Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    horasanlı abi bir mesaj attım, yazsan da yazmasan da
    saygı ve tesekkurlerimle

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdım oku uygulaman dileğiyle

5. günün en güzeli ama taban ama tavan ne olur biliyormusunuz ,6 milyon lot işlem olması harika olur keşke olsa ikisinede razıyım yeterki 6 milyon lot işlem olsun.

6. Anlık işlem takası. Akşama detaylı bakarız

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın mydeli @alırsa çok daha iyi olur ,işte o zaman gerçek yatırımcı burada danseder,buda kağıdın reel fiyatını ortaya koymuş olur , para peşin kırmızı meşin daha güzel değilmi keşke kağıt çok yukarılara gitmeden buradan yapsa brüt takası aşırı yukarılardan olunca düşüşü çok kötü oluyor örneğin RTALB nerede duracağı belli değil 1,55 ten almıştım kağıdı 2,76 dan satmıştım iyikide satmışım 52,60 gördü ve şimdi döndü buna yürek dayanmaz allah 52,60 tan alanlara yardım etsin
    Üstadım ACSEL maliyetim 3,40. Hiç satmadan 1 yıldır bekliyorum. Brüt takas da gelse umrumda olmaz. Pandemi sürecinde evde olunca fiyatı takip ediyorum. Telefonumda alrm kurulu. Hedef fiyatıma gelinceye kadar buradayım

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Anlık işlem takası. Akşama detaylı bakarız
    bu tablo küçük yatırımcının nasıl panik yaptığının resmi gibi olmuş

Sayfa 406/800 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •