Onemli Gunler Banner
Sayfa 406/993 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    YSK ya dilekçe verildi bir parti tarafından üçüncü kez nasıl aday olabiliyor diye
    ilk cumhurbaşkanlığından sonra yönetim sistemi değişti diye 3. kez aday olabilir diyor yandaşlar

o zaman parlamenter sisteme geçilirse 4. kez de olabilir, hukuki mantık sistem değişti üzerine çalışıyorsa..?

2. Arkadaş arsa alacakmış tüketici kredisi çekmeye gitmiş eksik kalan tutar için, 12 ayın üstü yok naşşş demişler, ben de 99 bin çek 4 tane iphone al arsadan çok artar dedim

3. Kar payı, getiri, gelir ortaklığı...bi de şu var en uyuz olduğum huzur hakkı..

4. İyi akşamlar. Bir konuda görüşe ihtiyacım var ve kafam da bir hayli karışık. Bir çok işinin ehli borsa uzmanın görüşü, şu sıralar borsanın ucuz olduğu yönünde.(uzun vade düşünüldüğünde) fakat yaşadığımız zamanın birebir krizi temsil ettiğini ve geçmişte, nispeten( her ne kadar durumları, oluşumları farklılık gösterse de) örneğini yaşadığımız 2001 ve 2008 krizleri ile karşılaştırdığımda, dolar bazlı borsanın hala pahalı olduğunu görüyorum. Bunu hem dolar bazlı BIST grafiğine bakarak söylüyorum hem de uzun vadeli cds grafiğini 180 derece döndürün, elde ettiğiniz grafikten gözlemliyorum. Borsanın 'dolar bazlı' daha aşağıda gidecek yeri var görünümde. Bunu uzun vadeli BIST30 senetlerine bakarak ta söylemek mümkün (örneğin kchol, eregl, bimas, sahol, isctr, garan vb. çeşitlendirmek mümkün)
    Sonuç olarak; mevcut ekonomik görünümü göz önüne alarak, BISTin tarihi diplerinde olduğunu iddia eden uzmanlar mı gerçekçi yoksa sadece temel analiz ile basit dolar bazlı grafiklerini inceleyen bendeniz mi gerçekçi, anlayamıyorum açıkçası... Fikirlerinizi okumak beni mutlu eder açıkçası...kalın sağlıcakla.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    İyi akşamlar. Bir konuda görüşe ihtiyacım var ve kafam da bir hayli karışık. Bir çok işinin ehli borsa uzmanın görüşü, şu sıralar borsanın ucuz olduğu yönünde.(uzun vade düşünüldüğünde) fakat yaşadığımız zamanın birebir krizi temsil ettiğini ve geçmişte, nispeten( her ne kadar durumları, oluşumları farklılık gösterse de) örneğini yaşadığımız 2001 ve 2008 krizleri ile karşılaştırdığımda, dolar bazlı borsanın hala pahalı olduğunu görüyorum. Bunu hem dolar bazlı BIST grafiğine bakarak söylüyorum hem de uzun vadeli cds grafiğini 180 derece döndürün, elde ettiğiniz grafikten gözlemliyorum. Borsanın 'dolar bazlı' daha aşağıda gidecek yeri var görünümde. Bunu uzun vadeli BIST30 senetlerine bakarak ta söylemek mümkün (örneğin kchol, eregl, bimas, sahol, isctr, garan vb. çeşitlendirmek mümkün)
    Sonuç olarak; mevcut ekonomik görünümü göz önüne alarak, BISTin tarihi diplerinde olduğunu iddia eden uzmanlar mı gerçekçi yoksa sadece temel analiz ile basit dolar bazlı grafiklerini inceleyen bendeniz mi gerçekçi, anlayamıyorum açıkçası... Fikirlerinizi okumak beni mutlu eder açıkçası...kalın sağlıcakla.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eğer bimaş, sahol, işc ve garantinin dolar bazlı daha da diplere gideceğini düşünüyorsanız baktığınız grafikleri değiştirmenizi öneririm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sonbaharda en az %15.!!
    Fed takır takır faiz artıracak.!!!
    Bence dış piyasa moratoryumu fiyatlıyorlar.!!!
    Arjantindede aynısı oldu.!!!
    Bu işin sonu karakolda biter.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Öyle bir durumda,Borsa hangi yöne gider,Bistin pisti kırılır mı,Kağıtlar çamlıca tepesine mi,kağıthane deresine mi uçar.?
    Sen bize ondan haber ver..!
    Biz ,senin gibi dıj güjlerin parasıylan mayış almıyoruz ki.!!
    Bize ne toryumdan,Arcantinden..!!
    Karakola düşen,Başının çaresine bakar ,artıkın..Üüüle deeğilmi A beyaaa...!!

coinleri gene cama sıkıştırmışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bence bu konuşan kadının etrafındakilere bakınca demek ki daha bu zamlar onlara tam komamış yarısı girmiş bence ne zaman ekmek en az 10 - 15 benzinde 50 olunca o zaman uyanırlar. Şimdilik acımadı ki modundalar😄

Sayfa 406/993 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •