Sayfa 406/726 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5806 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

EBEBEK bile 8 milyar piyasa degeriyle başladı.
    Yazık bu tahtaya

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    hahaha Gel abi gel belki ayagin ugurlu gelir,
    geldim kurcalamaya başladım...recep aga 92 yaşında ....eggub 700 olmalı..ahhahahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    EBEBEK bile 8 milyar piyasa degeriyle başladı.
    Yazık bu tahtaya

mutlaka ederini bulacaktır...yeterki bizim sabır,zaman ve nakit şablonumuz kredi ve borçdan oluşmasın.yeterki spekülatörün ve patronun sabrından küçük olmasın...vakti zamanında 9,75 den ladığım bir senet 24 ay sonra 308 bini görmüşdü...borcum yok halama altın dayıma dolar borcum yok banka kredim yok..bekliyorum....
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4. 1 haftalık

dün

5. Ege gübre esas faaliyet alani olan gubre üretimini 2022 sonunda rekabet koşullarinin sertleşmesi ve iç piyasadaki daralma neticesi durdurmuştu biliyorsunuz..95 bin tondan 25 bin tona muthiş bir gerileme oldu uretiminde...ama liman işletmeleri guzel gidiyor..3 gun oncede çin tüm gübre çesitlerinde ihracatini durdurdu..bu ulkemizdeki gubre ureticileri icin iyi haber...dovizde 2 senelik up trend beklentisi resmi olarak aciklandi...bir suru beklentisi olan kucuk sermayeli oteden beri sevdigim bir hissedir...fruko gazozlarinin sahibi ölünce evlatlari miras paylasmasina gittiler 100 milyon dolara satilmisti yanilmiyorsam..konudan konuya atliyorum ama yaşliligima verin...bu şirket ister yabanci ortak alsin isterse komple satilsin veyahut mevcut konumu ile devam etsin benim ve bakkal mustafa amcanin hesabi ile 500..600..700 tl fiyatlari gorebilir hatta dahada yukarilari..tabiki bu bir sahsi öngörüm..daha evvel OTKAR,NETAŞ ve BRSANda öngörulerimin tutmuş olmasi buradada tutcaği anlamina gelmez...emme ben torunum ve metreslerim için oltami attim...viskimi içer beklerim..vessellam..ellam)

6. Ayri eten ilave etmeliyimki gıda arzı ve kıtlığı gündemde az araziden çok ürün alma adina gubre her zaman önemini korur...liman elleçme hizmetleri..nakit ve artı döviz pozisyonu..ihracat imkanlari ..muhtemel ortak veya satışı...bilanço..finansal rasyolar...beklentilerin kralı...neticede parayi boka bağladik..ya bok gibi param olur yada sonum bok gibi olur....tercihlerimden pişmanlik duymadim duymamda...)

7. Temel analizde en değer verdiğim kalemler;.net işletme sermayesi, marka değeri vee yeniden baştan bugünkü kurulum maliyet kalemleridir...ege gubreyi birde bu açidan inceleyiniz...

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Temel analizde en değer verdiğim kalemler;.net işletme sermayesi, marka değeri vee yeniden baştan bugünkü kurulum maliyet kalemleridir...ege gubreyi birde bu açidan inceleyiniz...
    O yüzden burdayız da; patron ve tahta emanetcisinin bunu anlaması lazım .
    Fazla icme, sonra neuzü billah ölüm gelir, alir götürür karanlık diyarlara.
    Temiz icecekler keyfe kafidir üstadım.

Sayfa 406/726 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •