Sayfa 408/718 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. sonuç olarak tahta 250 ortalamanın üstüne atmadan güven sıfır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ılım usta bir tablo rica etsem. sağol..

3. ustad kademeler gevsek herbiki yonede musaid...bu nedenle pek tabloya deger bicmiyorum...anlik takip yerine bekleyip gormekte fayda var...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 250 gunluk uzeri kapanisa kadar hareket tepki niteliginde benim icin...250 uzeri kapatirsa bu gunleri yeni bir yukselis icin dip calismasi olarak hatirlariz...şu asamada belirsiz...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. oyuncu ne yapar bilinmez lakin teknik olarak bu günün sıralı dirençleri 94/97 gibi gözüküyor...97 üzeri kapanış yapabilirsek eğer ! 250 günlük ortalamayı direnç olarak test etme fırsatı oluşabilir...

daha öncede söylediğim gibi 250 günlük üzeri kapanış bizim için bu kısa vadeli şelalenin dip çalışması olduğuna işaret edecek...yok 250 üzeri kapanış yapamazsak ilerleyen günlerde, bu hareket sadece düşüşe tepki olarak kalacak maalesef, bakalım oyuncunun niyeti ne olacak...zayıf kademeli işlemleri devam eder umarım...baskının kalkmış olması herkes için iyi olur...iyi günler...

7. sayın ılım halka arz başvurusu yapıldı mi bir liste var twitte yapılmış gösteriyor..

8. O.ç.ğunu görüyormusunuz gazete tavana giderken 0.90 a 2.2 milyon satış koydu.Kağıt gitmesin diye götünü yırtıyor.Su katılmamış o.ç.ları bunlar

Sayfa 408/718 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •