Sayfa 408/1003 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. döviz büfeleri kepenk indiriyormuş...

mevcut yapının bir kavga etmediği onlar kalmıştı...

2. Kim yazmış sn. doktor? Hareket burada bitebilir, 164 den short veya gelmezse abartı görünce short denenebilir, ama buraya bu kadar sert alan yukarıda 180 ve 220 de gösterebilir. Yan kagitlarda pek ralli olmadı ralli genele yayılma ve konsolidasyon için bir süre buralarda tutabilir.
     Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    “Bir trendin sonuna daha geldik. Yapımda emeği geçenlere teşekkürler. Buradan mal alana pek ekmek kalmadı. 22 1.çeyrek bilançolarına kadar görüşmemek dileğiyle yavaştan short toplamakta fayda var gün gelir işe yarar…”

Poz yok ama enteresan bir durum oluşabilir. Sanırım birileri bir yerde pusuya yatmış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben de iki hafta short bekliyordum, ama dün short olmama ve short erken vermeme rağmen ekrandaki harekete uymayı başardım. Belki de yani tahmin senaryo tabi yapacağız ama bunların hepsini tek anda çöp etmeyi de bilmek lazım, yani kendi analizime esir olsam şimdi elimde 1690 50 tane short olacaktı al sana bi kaya hesabı gitmez dedikçe gidecekti 45 ten vermedim diye hırs yaptıkça gidecekti.

Ben hep böyle battım abi.

Ozetle esnek olmak da çok önemli. Sen zaten öylesin hatta takılıyorlar iki yönlü yazıyor diye, e piyasa iki yönlü abi sen ben ne yapalım.

Piyasa 2 yönlü doğru , yalnız çağrı insanlarda 2 yönlü unutma
    burada kimse kimsenin broker değil bu yüzden bu piyasaya 2 yönlü yazmalısın karar karşıda olmalı ,
    ben kendi pozisyonumda inandığımı yapıyorum , yaşıyacağım herşey bana ait
    kolay gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kim yazmış sn. doktor? Hareket burada bitebilir, 164 den short veya gelmezse abartı görünce short denenebilir, ama buraya bu kadar sert alan yukarıda 180 ve 220 de gösterebilir. Yan kagitlarda pek ralli olmadı ralli genele yayılma ve konsolidasyon için bir süre buralarda tutabilir.

Eskilerden bir menkul kıymetler daire başkanı piyasada hatrı sayılır yeri var ama pek teknik falan bilmez seans Odası hissiyatından sanırım. 3-5000 puan umursamaz ama zamanlamaları çok doğru Çıkar. Spotda olduğu için anlık uzuncu/kısacı sıkıştırmaları pek sallamaz stop falan da olmuyor. 1-2 gün terste olsada hiç trend dönüşü kaçırdığını görmedim. Döner demedi ama buradan sonra kazanacak pek para yok dediyse bir bildiği var derim. 22 ilk çeyreğe kadar piyasada ekmek kalmadığını düşünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    hepberaber 1 jeton short açalım. saat 13.00 kadar.
    1,5 puan verdi

6. Kimlik fotokopisi olayı..
    Haklılar
    Çünkü insanlar el altından alıyor ayakta duranlara talep ediyor
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    döviz büfeleri kepenk indiriyormuş...

mevcut yapının bir kavga etmediği onlar kalmıştı...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    1,5 puan verdi
    Tövbe etmemizi bekliyor.
    Bozkurta komisyon vermesi gerekiyor buralara kadar çıktıyaa onun jetonlarıyla. Bak çıkmıyor şuan yerinde sayıklıyor bozkurt bugun jeton açmadı diye

8. 4 de aynı anda aklından geçirmez ise bende borsayı bırakırım..
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    4 mühendisten biri o kıza 30 saniye içinde yazılmazsa borsayı bırakırım.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 408/1003 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •