Sayfa 408/925 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak bütün birikimim bu hissede inandığım için güvendiğim için devlet hisse olduğu için temettü verdiği için alım nedenlerim çok ama gel görki hepsinin tersi oldu inan sağlığım psikolojim bozuldu son paramla ortak 8000 lot 3. 68 den aldım durumu görüyosun gelde çıldırma

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Madem alsat yapma düşünmüyorsun. Madem ilave alim için paran kalmadı. Ekranı kapat, endeksin toparlandigini duyduğunda takibe alırsın.
    Aslında teknik takip yapabilsen hissenin bir kısmını destek kırılınca satar, daha alttan yerine koyarak ortalama düşünebilirsin. Tabii bu işi yapabilmek ayrı bir beceri

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Madem alsat yapma düşünmüyorsun. Madem ilave alim için paran kalmadı. Ekranı kapat, endeksin toparlandigini duyduğunda takibe alırsın.
    Aslında teknik takip yapabilsen hissenin bir kısmını destek kırılınca satar, daha alttan yerine koyarak ortalama düşünebilirsin. Tabii bu işi yapabilmek ayrı bir beceri

Ortak teknikten anlamadıpımı daha önce söylemiştim ekranı kapatmayı çok denedim ama olmuyo işte psikoloji böyle birşey kayıp büyük olunca bakmadannduramıyosun hektaş ve ereğliye geçmeyi düşündüm bloombergde açıklama yapınca sayın müdür elim satmaya varmadı sonra ereğli hektaş ve diğerleride yürüdü ve kıpırdama şansımda kalmadı

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak teknikten anlamadıpımı daha önce söylemiştim ekranı kapatmayı çok denedim ama olmuyo işte psikoloji böyle birşey kayıp büyük olunca bakmadannduramıyosun hektaş ve ereğliye geçmeyi düşündüm bloombergde açıklama yapınca sayın müdür elim satmaya varmadı sonra ereğli hektaş ve diğerleride yürüdü ve kıpırdama şansımda kalmadı

Ayrıca bu hissede teknik analız yapan arkadaşların hepsi patladı teknik bu hissede işlemiyor

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku

Saglik olsun, üzülsende üzüldüğünle kalıyorsun. Yapılacak tek sey sabretmek

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Saglik olsun, üzülsende üzüldüğünle kalıyorsun. Yapılacak tek sey sabretmek

Ortak inan zarar bir şekilde kapanır ama ky manüple ederek şirketi peşkeş çekerek birilerine kazandırıyorlar olan bizlere oluyor yoksa bu işte zarar etmekte var ve zararı kapatana kadar kaç sene olursa olsun beklicem mecburen diğer hisselerde treni kaçırdım

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak inan zarar bir şekilde kapanır ama ky manüple ederek şirketi peşkeş çekerek birilerine kazandırıyorlar olan bizlere oluyor yoksa bu işte zarar etmekte var ve zararı kapatana kadar kaç sene olursa olsun beklicem mecburen diğer hisselerde treni kaçırdım

ben de 40000 lot 7,50 den aldım ortak , daha sonra 10000 lot U ara ara satıp başka hisse alıp satayim dedim aldığım hisseler hep çakıldı, veya gittik batik hisselere girdik. Benimde tl bazın da yari yarıya gitti, nasipte yok demekki, inan bizim gibi çok insan var ama burada yazan bir kaç kişiyiz.zaten kademelere bakarsan 5 bin on bin lot lar konuyor cunki hisse yok alınıp satılan, samimi diyorum evirip çevirmeden sadece alsalar 20 milyon lotla 6 liraya atar bu hisse.

7.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ben de 40000 lot 7,50 den aldım ortak , daha sonra 10000 lot U ara ara satıp başka hisse alıp satayim dedim aldığım hisseler hep çakıldı, veya gittik batik hisselere girdik. Benimde tl bazın da yari yarıya gitti, nasipte yok demekki, inan bizim gibi çok insan var ama burada yazan bir kaç kişiyiz.zaten kademelere bakarsan 5 bin on bin lot lar konuyor cunki hisse yok alınıp satılan, samimi diyorum evirip çevirmeden sadece alsalar 20 milyon lotla 6 liraya atar bu hisse.
    Ortak bende alsat yapmak istedim ama elim varmadı almak istediğim hisselerde uçmuştu mecburen kaderimize razı olup bekledik bu hissede herzaman diyorum ky çok ve bilerek bıktırmaya çalışıyorlar yönetim zaten by lara çalışıyor bizi ortada bıraktılar gelen vuruyor giden vuruyor hakkımı helal etmiyorum hisse artsa bile düşüncelerimde değişiklik olmaz yönetimsel olarak

8. Yumaklıda zaten salla başı almaaşı orada duruyor bakan yolsuzluk var dedi sesini kestiler negmar olsun 5 milyon euro gübrede yapılan ihale olsun koza madeni olsun varda var ama ne hikmetse kimse incelemiyor bile

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 408/925 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •