Sayfa 408/557 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 30 Nisan 2020 Perşembe günü itibariyle elimde 1 lot bile bagfaş hissesi kalmadi. Hepsini bu hafta sattım. Ama düşünce geri alırım.

Yazdıklarımı okuyan arkadaşlar yanlış anlamasın.

Ben dönem dönem bu kağıdı alip satarım.

Yani yazdıklarımı sadece yazan değil, aynı zamanda uygulayan da birisiyim.

Buralardan satılır diyorum ya, sattım. Yükselirse de arkasından bakarım. Düşmesini beklerim. Düşünce yine alırım. Mart 2020 ayında 9.50 lere düştüyse ilerde yine düşecektir. Bu kağıt 2019 Ocak ayında 4.70 lerdeydi. O günleri çok iyi bilen birisi olarak yazıyorum bunları.

Samimiyetimden şüpheniz olmasin diye yazdım bunları da.

Herkese bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    30 Nisan 2020 Perşembe günü itibariyle elimde 1 lot bile bagfaş hissesi kalmadi. Hepsini bu hafta sattım. Ama düşünce geri alırım.

Buralardan satılır diyorum ya, sattım. Yükselirse de arkasından bakarım. Düşmesini beklerim. Düşünce yine alırım. Mart 2020 ayında 9.50 lere düştüyse ilerde yine düşecektir. Bu kağıt 2019 Ocak ayında 4.70 lerdeydi. O günleri çok iyi bilen birisi olarak yazıyorum bunları.

Herkese bol kazançlar..
    Gecen gun bir arkadas herhalde sana hitaben bir yazi yazmisti. Dususler alim firsati demisti. Sen ciddi ciddi 9.50'yi bekliyorsun. Anladiysam arap olayim. Zor karar.

3.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Gecen gun bir arkadas herhalde sana hitaben bir yazi yazmisti. Dususler alim firsati demisti. Sen ciddi ciddi 9.50'yi bekliyorsun. Anladiysam arap olayim. Zor karar.
    Şu an için nerden geri alırım belli olmaz.

Borsa için genel beklentim, Mayıs 2020 ayında artık sonlarda olduğumuz yönünde.

Benim elimde başka hisseler de var.

Bagfaş ı biraz düşerse yine alırım. Bilanço öncesi düşerse yine alıp satarım.
    Ama uzun vadede ben borsanın düşeceğine inanıyorum. 2021 de ise KRİZ bekliyorum.
    Bunlar benim beklentim. İnşaallah yanılırım ama şu anki fikrim bu yönde.

Bol kazançlar..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    önce saatlikten başlayalım, negatif uyumsuzluk görülüyor grafikte , akabinde düşüş yaşamışız , trend içindeki son yükselişimizde de aynı şekilde NU var , açıkçası , kanal alt bandı alım noktasıdır benim için gelirse , gelmezse beklemeye devam

haftalıkta macd pozitif bölgede , son mum uzun bacaklı bir doji - kararsızlık belirtisi - ( üst kuyruk daha uzun olduğundan satıcılar biraz daha ağır basmış ama yine de yeşil mum bıraktı ) , volatil bir hafta olacağını tahmin ediyorum bagfaş için

hayırlı kazançlarınız olsun

Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    haftalık grafik, 5 hafta üst üste yeşil mum , kombo yapmış haftalıkta son bar çok şık duruyor ,
    38,2 fibo desteğine küçük bir kuyruk dokunuşu ve üst dirence doğru depar pozisyonunda ( 23,6 fibo direnci - 17,14 )
    macd a bakıyorum daha yeni başladım der gibi bir duruşu var , negatif bölgeye neredeyse teğet geçmiş ve sert bir açıyla yukarı dönmüş

saatlik mart başından beri oluşturduğu kanal , üst kanala çıkmak için 2 defa deneme var ama nefes yetmemiş , son işlem günü kanal üst bandına kuvvetli bir yeşil mum ile dokunup salmış kendini

küçük düzeltmeler illaki olacaktır ama grafikler çok şık duruyor

Not: maşallah dediğim 3 gün yaşamaz , benim yazdıklarıma göre alım satım yapmanız zarar etmenize neden olabilir , kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

5.  Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    önce saatlikten başlayalım, negatif uyumsuzluk görülüyor grafikte , akabinde düşüş yaşamışız , trend içindeki son yükselişimizde de aynı şekilde NU var , açıkçası , kanal alt bandı alım noktasıdır benim için gelirse , gelmezse beklemeye devam

haftalıkta macd pozitif bölgede , son mum uzun bacaklı bir doji - kararsızlık belirtisi - ( üst kuyruk daha uzun olduğundan satıcılar biraz daha ağır basmış ama yine de yeşil mum bıraktı ) , volatil bir hafta olacağını tahmin ediyorum bagfaş için

hayırlı kazançlarınız olsun

Tesekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    30 Nisan 2020 Perşembe günü itibariyle elimde 1 lot bile bagfaş hissesi kalmadi. Hepsini bu hafta sattım. Ama düşünce geri alırım.

Herkese bol kazançlar..
    Elindeki hisseyi sattıktan sonra şuradan yükseldi şu kadar yükseldi tekrar düşecek demek bunları sesli düşünerek burada paylaşmak dürüst bir davranış değil.Her şeyden önce 21 liradan düşerken 9.5 liraya düşmesi normalmiydi de buralardan 17 ye yükselmesi anormal oluyor anlamış değilim.O keskin düşüşlerden sonra yükselmeyen kaç hisse kaldı. Çoğu hisseler 2 ye hatta 3 e katlayan hisseler var.Bu hisse indiği 21 liraya dahi ulaşamamış bir hisse. Burası borsa herkes alır satar ama sattıktan sonra bir hisse için bu kadar yazmanın anlamı nedir ?
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

7.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Elindeki hisseyi sattıktan sonra şuradan yükseldi şu kadar yükseldi tekrar düşecek demek bunları sesli düşünerek burada paylaşmak dürüst bir davranış değil.Her şeyden önce 21 liradan düşerken 9.5 liraya düşmesi normalmiydi de buralardan 17 ye yükselmesi anormal oluyor anlamış değilim.O keskin düşüşlerden sonra yükselmeyen kaç hisse kaldı. Çoğu hisseler 2 ye hatta 3 e katlayan hisseler var.Bu hisse indiği 21 liraya dahi ulaşamamış bir hisse. Burası borsa herkes alır satar ama sattıktan sonra bir hisse için bu kadar yazmanın anlamı nedir ?
    Allah herkesin gönlüne göre versin biz bekliyorum be şuan tarım sekterü ön planda ve fabrika tam kapasite çalısıyor daha 21 li rakamlara gelemedi inşallah bu hafta 20 li rakamlara geliriz

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Klasik yatırımcı psikolojisi bence. Elindekileri sattıktan sonra alttan yerine koymak için algı oluşturma çabası... Yoksa sattıktan sonra hala burda işi nedir insanın.

Sayfa 408/557 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •