Sayfa 408/1002 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. TGR icerisinde nicin TLMAN ve AKFGY var. Daha once ak portfoyu arayip soran oldu mu acaba ? Hadi TLMAN turizm ile kucuk bir baglantisi var diyelim ama AKFGY nin turizm ile iliskisini anlayamadim.

2. AOY'yi iyi takip etmek lazım. 06 Mayıs-07 Temmuz arası 0.095'ten girip 0.11'den %12 kar ile satış yaptım. Tekrar düşüş trendine girdi. 0.95'te tekrar bir miktar alım yapılabilir. 0.092-0.093'e kadar da salabilir.

İlgili endeksi: 'https://tr.investing.com/indices/nas...e-green-energy'

Açılan link hata mesajı verirse adres çubuğunda ** olan yerlere sırasıyla "a" ve "q" yazın

3. Banka hisseleri ağırlıklı bildiğiniz fonları yazabilir misiniz? Bankalara giriş artmış görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Banka hisseleri ağırlıklı bildiğiniz fonları yazabilir misiniz? Bankalara giriş artmış görünüyor.
    Doğrudan bankacılık endeks fonu istemiyorsanız, başarılı fonlardan banka taşıyan MAC var.

5.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Doğrudan bankacılık endeks fonu istemiyorsanız, başarılı fonlardan banka taşıyan MAC var.
    Çok teşekkürler. Bankacılık endeks fonu olarak önerebileceğiniz var mı? Bankaların genelinde bir artış olma ihtimalini düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler. Bankacılık endeks fonu olarak önerebileceğiniz var mı? Bankaların genelinde bir artış olma ihtimalini düşünüyorum.
    ADP
    TAU
    YZH
    ADP çok daha çekici duruyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

ADP niye bu kadar seksi derseniz içeriğine bakacaksınız...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Rica ederim. Bankacılık endeks fonu olarak, TAU, ADP ve yeni kurulan YZH var. Getirileri birbirine paralel oluyor genelde.

Sayfa 408/1002 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •