Sayfa 409/492 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Az önce nette bir haber okudum twet e hisse pazarlama ile ilgili.Derinhisse diye biri vay şöele yapmış böyle yapmış diye.Sınra adı geçen hisselere baktım dip yapmış hepsi.Doğal tabi.Eskiden bu işler dergilerle olurdu demek artık soayal medya.İyiki uzağım o mecralardan ama ya adam zorla aldrmamış para kazanmak için herkez bir speğin peşinde koşuyor zarar edende var kar edende.Zarar edince doğru şikayete.Arkadaş bu hisse aylarca çıkmayacak biyerde satış olacak.Kazanırken spekkkkkk çok yaşa zarar edince senin gibi speğin taaa.

2. ÖNEMLİ OLAN KONU BİR ARA BURADADA DERİN HİSSE EKİBİ BURADA DEDİLER😱😱😂😂😂😂yaw o arkadaş ciddiğmiydi.Dönen paraya baktım bide buraya baktım baya güldüm.Arkadaş tamamen temennisi söylemş sanırım.Heee bugün dip olursa derin hisse burdanda almış deriz artık yapacak bişey yok.😂😂😂

3. Neyse haftaya tekrar geri geleceğim zaten.Forum da sessizdi Bu arada aman haaaaa derin hisse vay burda aman haa panda gelmiş bilmem kim kaldıracak tahtayı.Ben tamamen kap haberleri ve kendi araştırmama göre alır satarım.Ama burda o nu söyleyen arkadaş kimdi hakketten merak ettim .Geçmişi okusam çok zaman alır.

4. Bugün de böyle geçecek sanırım..Hissemiz iki gündür güzeldi ama şimdi yine tabana verdiler.

5. Ooooo bu ne ya kimseler yok.O hızlı paylaşımlar Sn.Serdar Sn.Uzun vadeci keza öğrenci,bağbozumu,güneşli günler.3 gün yokuz dedik herkez gitmiş.Tamam dır.Sattığım fiyattan aldım geri ama öteki taraftan ufak bi harçlık çıktı dahada yapmam böyle şeyler.Burdan başka yerler çok sıkıntılıymış kendimi kötü hissettim.Şimdi evimde olmanın mutluluğu var.Oh beee.Pazartesiye kalmadı ya iş çok rahatladım.İnsanın evi gibisi yokmuş.👍👍

6. Eeeee bi eşleşme alırım artık.

7. Tabana epey bir alış girilmiş. Eğer çözer de tavana vurursa haftaya 5 haneler işten bile değil.Yürü be YİBİTAŞ...

8. Tekniksel olarak dönmeli dönmesse sıkıntı.Hacimde önemli sıkıntı demek için bakalım satışın ne kadarı karşılanacak.

Sayfa 409/492 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •