Sayfa 409/913 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 7304 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Maybach s600 12 milyon tl mi?!?!
    Sn.mr.derebeyi..ben de bu kadar olacağını ummuyordum...google amca öyle diyor.

https://www.kamubulteni.com/bilim-ve...ri-h14365.html
    Son düzenleme : akgün; 28-04-2020 saat: 09:56.

2.  Alıntı Originally Posted by arifkenan Yazıyı Oku
    Katılıyorum. Süreç ilerliyor iki taraftanda. Ayrıca az önce camların ayrılma hakkı fiyatları Kap'a düştü ve Spk'ya birleşme başvurusu yapılmasına yönelik yönetim kurulu kararı da yayınlandı.
    Sıra meclis ve finansallarin birlesmesinde. Sonraki hamle holdingleşme. Holdinglesme oncesi kurucularin imhasi gerekir. Taşlar çoktan oynadi yerinden. Af yasasida gecti. Neden af yasasi cunku af yasasi ve isbankasi es zamanli ciktilar ortaya. Medyadada raslamissinizdir cogu zaman af mhp nin teklifiyle gelmistir hukumette ayni donemde isbankasinin hazineye gecmesini gundeme getirmisti. Chp anlamis olmaliki gelen buyuk yumrugun... isbankasi uyelerini degistirdi. Tdkttk mudurlerinin degistirilmesi manidar, yavas yavas yonetimde hazinenin sozunun gececegini dusunuyorum. Daha once yasanmis olan Ersin Ozincenin istifasi ve munzama gecmesi... Bunlar hepsi olacaklara işaret ediyor. Guzel gunler yakin Allah in izniyle. Sabirla beklemeye devam.

3.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Sıra meclis ve finansallarin birlesmesinde. Sonraki hamle holdingleşme. Holdinglesme oncesi kurucularin imhasi gerekir. Taşlar çoktan oynadi yerinden. Af yasasida gecti. Neden af yasasi cunku af yasasi ve isbankasi es zamanli ciktilar ortaya. Medyadada raslamissinizdir cogu zaman af mhp nin teklifiyle gelmistir hukumette ayni donemde isbankasinin hazineye gecmesini gundeme getirmisti. Chp anlamis olmaliki gelen buyuk yumrugun... isbankasi uyelerini degistirdi. Tdkttk mudurlerinin degistirilmesi manidar, yavas yavas yonetimde hazinenin sozunun gececegini dusunuyorum. Daha once yasanmis olan Ersin Ozincenin istifasi ve munzama gecmesi... Bunlar hepsi olacaklara işaret ediyor. Guzel gunler yakin Allah in izniyle. Sabirla beklemeye devam.
    Sn Can2182 daha önceki yorumlarınız da mayısta bu işin hallolacagindan bahsetmiştiniz malûm mayıs kapıda düşünceleriniz de bir değişiklik var mı? Hayırlı geceler

4. İş'ler yine aşağı bakıyorlar. Topiklerde sessiz..
    Şöyle rahatlatıcı'da olsa bir haber gelsin artık.

5. Yazıklar olsun, iş grubu resmen pişmanlık yaratıyor. Endeks düşüyor iş grubu düşüyor, endeks yükseliyor iş grubu yine düşüyor. Ömür törpüsü oldu mübarekler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Imtiyaz kagitlari iyice kendini salmaya başladı, bakalım sonu ne olacak, olay komediye döner hale geldi....

7.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Imtiyaz kagitlari iyice kendini salmaya başladı, bakalım sonu ne olacak, olay komediye döner hale geldi....
    Ben salma goremiyorum. Satan satsin meclise geldiginde aradaki farki gorunce dudagi ucuklayacak. Duser cikar onemli degil. Onemli olan kurucuda sabirla beklemis olabilmek

8. Akşam kap a düşen açıklama detayı ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Sayfa 409/913 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •