Sayfa 409/799 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 6390 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Artık yazmama ya karar verdim hıc kimsenin zarar etmesini istemem. Gördüğümü yazdım hıc yanılmadım.
    Golts 24 te yazdım
    Tekfen 15.30
    Isgyo da soylemıstım
    Bol kazanclar Allah a emanet olun
    Efe Dostum nereye, Demlikeyf tanirim Dyo dan takilir öyle, sen bilgi verdin forumda onun icin var, lütfen devam et!!

2. Ben espiriyi severim ama dalga geçmem yazdıklarım onur vericidir desteklediğim yazarlara kıymet veririm biraz da k/y dalga dubarayı görsün diye nokta koyarım anlamak kolaydır ne kadar dönersen dön sırtın daima arkadadır prensibini gerçekler acıdır prensibiyle eş tutarım dyoby da terzi joe vardı bir zamanlar ona kızdı buna kızdı kurda kuşa kendini yem etti 5 6 civarıydı ben gidiyorum dedi yapma etme dur bekle uyma zibidilere grandüxleşme dedik dinletemedik tüydü gitti Miami ye sen misin giden adını terki joe koyduk dyoby 17 leri gördü şimdi vuruyor kafasını duvarlara ama biz ona herşey bitmiş değil gel yurduna daha neler var neler diyoruz umarım kor gibi kızdırdığı yüreğini soğutur gelir buralara telafi eder sabrın sonu selamettir elbet bir gün talih ona da güler Efe kuzey hayrola sen de mi uydun şeytana gönlünün git dediği yere mi gidiyorsun ? Gitme ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Artık yazmama ya karar verdim hıc kimsenin zarar etmesini istemem. Gördüğümü yazdım hıc yanılmadım.
    Golts 24 te yazdım
    Tekfen 15.30
    Isgyo da soylemıstım
    Bol kazanclar Allah a emanet olun
    Sn. Efe kuzey,

Yazılarınızı zevkle okuyorum. Fikirlerinizi yazmaya devam ederseniz sevinirim....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Şimdi siz sanıyorsunuz ki çift tepe rsi endeks falan spek döke döke kira kira işini yapıyor siz bıkınca o da alcağını alınca iki haftada hergün tavan yapar sen de biz sattık gitti dersin öyle oçları bunlar o yüzden herkes malına sahip çıksın

5.  Alıntı Originally Posted by refere Yazıyı Oku
    Şimdi siz sanıyorsunuz ki çift tepe rsi endeks falan spek döke döke kira kira işini yapıyor siz bıkınca o da alcağını alınca iki haftada hergün tavan yapar sen de biz sattık gitti dersin öyle oçları bunlar o yüzden herkes malına sahip çıksın
    Efe dostum satmaz burda zaten ama Demlikeyf e darildi,)
    Efe m lütfen cevap ver dön aramiza sensiz cekilmez!!

Demlikeyf olayi bilir espirili yaklasir onuda dyodan cok severim)

6. Yaw darılcak ne oldu ben kötü birşey demedim ki teknik analiz şu anda milim milim ilerleterek oluşturuluyor GAP dediğin boşluk daima bir tuzaktır eskiden bir bankanın seans salonunda otururken belli saatte bize simit getiren simitçi Cafer bile bilirdi ve her gün kapıları açık bırakmayın soğukla uğraşmayın derdi ayrıca 40 lira üç gün süreyle geçilmezse terki joe hayatta girmez kısacası dağ dağa küsmüş haberi olmamış erbosan borudur ama iyi borudur döşemesi güzel olur yeter ki döşenecek mecra bulunsun ytd

7. Efe Kuzey hocam yorumlarınızı görmek isteriz burada

8. 15dk'lık için grafik daralıyor iyice gün sonuna doğru. Bakalım yön ne tarafa olacak

Sayfa 409/799 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •