Sayfa 41/192 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 321 - 328 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. 1.74 ten bir miktar verdim atekse aktardım umarim buradan kazanıp atekste kaptırmam izlemeye devam

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. bu hacim azalarak hissenin yükslemwsi gerekir artık eğer hedef büyükse eğer çanağın tamamlayacaksa 3.5 se ki

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Kalamış marina ihalesi 15 şubat 2018 son teklif verme tarihi önceki ihaleye edip girmişti koçholding kazanmıştı sonra ihale iptal olmuştu. Edipte malda kalanlar malı sırtlananlar için bir haber önceki ihalede elinde mal olanlar hatırlar ondan sonra dikiş tutmamıştı edip...

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

6. Takip edilmesi gereken takaslar tahtada yapılan işlemlere göre ak yatırım ykb bankası bunlar malı sırtlananlar buraya taşıyanlar gedik deniz ziraat olası malı çakacak en büyük baba kurum yatırım finansman. Birde en baba patron nuri bey şahsi görüşlerim olup yatırım tavsiyesi içermez. Tüm forumdaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

7. Bizim fikrimiz olmadan senin bu işi beceremiyeceğin belli oldu.....

Yıllar önce yapman gerekipte yapmadığını yapacan.....

Oteli satdın....güzel....

Lüleburgazdaki fabrika arazisini satacan....

En kısa zamanda...bedelli ve bedelsizi yapacan....

Yoksa bu akılla sen bu dükkanı kapatırsın....yarım akıllısın...bişe yapabilceğinde yok....

En kötü zamanda a.vm.'yi koydun çukura...

Bu gidişle değil borç ödemek...sen bu dükkan bu yarım akılla...

Borcun faizini bile ödeyemezsin.....

Bizde seni bişe zannetdik....

Allah büyük...Ateks'te çaldıklarını burda verdin....

Allah'ın sopası varmı var....Allah'ın adaleti varmı var....

Üç kuruş yardım yapmak ile Allah'ımı kandıracaksınız....zavallı su kurnazları....

Bu kadar boş insanlar...bu paraları nasıl kazanmış...tipik bir Türk burjuvazisi...

Alayı aptal...teşvikle kazanılan paradan gelen para böyle gider...

Bizim inekler bile kendi kendine ahırı bulurdu....

Eğer size üç koyunu bile teslim edersem namerdim...

Bu kadar boş gurup olurmu arkadaş....

EEEEeeee...iplikçi doncudan bu kadar....kabahat bizde böyle adamlara yatırım yaptık....

8. 1.80 54.745 adet var 15:07

Sayfa 41/192 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •