Sayfa 41/300 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 321 - 328 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Adam cep to cep 0,84 kadar yükseltti geldikçe millete çakıyor 0,30 dan 084 arası iyi kar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Centur kardeş, ne zaman buralarda bir şeyler yazsan, hep karamsar ve olumsuz düşüncelere yer veriyorsun. Mesela ben, 1 -1,5 yıl sabrettim, yarı yarıya zararda iken %25-30 kar ile hisseden çıktım. 0.3x lerde maliyet düşürme imkanım olmuştu zamanında. Hisse 0.6x lerde taban oluşumu yapma izleniminde gözüküyor, Şirkette olumlu havalar esmeye devam ederse buralarda emin ol hisseyi kimseler tutamaz. Tan efendi bir şeyler yapmaya çalışıyor bu aralar, şu mahkeme olayından da sıyrıldılar mı, arkasından gözaltı pazarından diğer hisseleri de kurtarabilirse bir şeyler olacak sanki. Zamanında bir hata yaptık. Zor kurtulduk. O sebeple tekrar bulaşmak cesaret istiyor. Yada küçük meblağ larla olabilir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. Kardeş son satırda yazdığın bence de işin özeti
    Sorun benim 5 yıldır dile getirdiğim ve benim fikrim olarak kabul ettiğim tek gerçek hissenin düşmesi zarar etmem falan hikaye tek gerçek bile bile bu noktalara getirilip ky zarar ettirilmiş(kim hangi kalpazan olduğu belli) ve buna ses çıkarmıyan yetkililerin yanısıra bu forumda cilalı görevlendirilen tetikçiler le bu olan bitenin örtülenmesi unutturulmak istenmesi haaa elimde kağıt var zarar dizboyu Yiine'de niye bunları yazdım arkadaşlar bakın bir anda 5 milyon çıktı bankaya ödendi arkadaş bu para şirketten nasıl çıktı nasıl giriyor soran Yok bu sürede madem vardi neden bunca faiz ve gider yazınca şirketten gitmedimi soru o kadar çok ki kısaca biz öyle allama pullamayla kandırılmayı geçtik bu peşkeş bu kalpazanın cebindedir inine girip paralar günyüzüne çıkarılmalı adam da yasal olarak cezası kesilmeli nokt

3.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Kardeş son satırda yazdığın bence de işin özeti
    Sorun benim 5 yıldır dile getirdiğim ve benim fikrim olarak kabul ettiğim tek gerçek hissenin düşmesi zarar etmem falan hikaye tek gerçek bile bile bu noktalara getirilip ky zarar ettirilmiş(kim hangi kalpazan olduğu belli) ve buna ses çıkarmıyan yetkililerin yanısıra bu forumda cilalı görevlendirilen tetikçiler le bu olan bitenin örtülenmesi unutturulmak istenmesi haaa elimde kağıt var zarar dizboyu Yiine'de niye bunları yazdım arkadaşlar bakın bir anda 5 milyon çıktı bankaya ödendi arkadaş bu para şirketten nasıl çıktı nasıl giriyor soran Yok bu sürede madem vardi neden bunca faiz ve gider yazınca şirketten gitmedimi soru o kadar çok ki kısaca biz öyle allama pullamayla kandırılmayı geçtik bu peşkeş bu kalpazanın cebindedir inine girip paralar günyüzüne çıkarılmalı adam da yasal olarak cezası kesilmeli nokt

Bu para durup dururken sebepsiz yere odenmez arkadaslar vardir bir dururmlar diger taraftan egcyh nun egcyo da yuklu miktarda hisse satacak buralardanmi satacak davalar vs çop hisse egcyh nunda kalkmasi lazim bence tum cöpler giderken bunlar kalmaz sanirim beraber bi gemideyiz ne kadar yazmasak izlesekte... imkani olan arkadaslar 3 aylik takaslari atarlarsa daha degerli paylasimlar olur.. yigit arkadas mahkemeleri takip ediyor oldukca faydali bilgiler bunlar

4. Tan bey firmaya hızlı tarafından ortak bulması lazım.Yoksa belini düzeltmesi zaman alacak gibi,düzeltirse tabii...

Bilanço makyajlama ve finansal borç göstermeyip yeni ortak bulma gayretleri gibime geliyor. Bakın Galip bey euro hisselerine talip oldu, Ege sigorta engeli çıktı. Adam çıktı ben ege sigortaya borçlarınızı kapatırım dedi. Görüşmeler devam ediyor yani. Bir Galip te egeliye lazım bence.

Bu arada birleşme olayını da bir kenara atamayız. Bu da bir ihtimal.

7. Birleşme olayını bayağı süredir yapmak istiyor ama beceriksizliği had safhada olduğundan bitiremedi.Ama öncelikle Grup firmalarını toparlaması lazım.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Hayırlı Cumalar dostlar. Güzel bir gün olur inşallah.

Sayfa 41/300 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •