Sayfa 41/865 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 6919 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Bu bilgiyi hissesi olana söylemeliler. Gizli bilgi değil ki...soylemiyorlarsa onların hatası...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Tövbe bir daha ne ararım ne de öğrendiğim bilgiyi burada paylaşırım....
    Aynen. şu an tarihi biliyorum ama söylemeyi düşünmüyorum. Neme lazım şimdi yine biri çıkar, laf eder. Canım sıkkın, daha da kötü olmayayım. GK tarihi benim keyfimi kaçırdı. Bu iki türlü de olur. Satmışımdır yakın tarih vermişlerdir, veya almışımdır uzak tarih vermişlerdir. Yakında sizde öğreneceksiniz zaten. Bazıları millete akıl vereceklerine kendileri katılsaydı genel kurula. Böyle bir dertleri de olmazdı. Kazancınız bol olsun hepinizin. Kalın sağlıcakla.

3. Şu an söylesen ne olacak. Piyasa kapanmak üzere. Kap tan öğreniriz artık.

4.  Alıntı Originally Posted by usual Yazıyı Oku
    Aynen. şu an tarihi biliyorum ama söylemeyi düşünmüyorum. Neme lazım şimdi yine biri çıkar, laf eder. Canım sıkkın, daha da kötü olmayayım. GK tarihi benim keyfimi kaçırdı. Bu iki türlü de olur. Satmışımdır yakın tarih vermişlerdir, veya almışımdır uzak tarih vermişlerdir. Yakında sizde öğreneceksiniz zaten. Bazıları millete akıl vereceklerine kendileri katılsaydı genel kurula. Böyle bir dertleri de olmazdı. Kazancınız bol olsun hepinizin. Kalın sağlıcakla.
    Satmissan piyasa kapanmadigi için, haber olumluysa yerine koyardin. Satmadiysan ise haber olumsuz ise elinden cikarabilirdin. Canını sikacak bi durum olamaz. Çünkü piyasa açıktı sen bu mesajı attiginda. Belki gün içi trade den zarar ettin

5. Günlük Aracı Kurum işlemleri

http://

6. Garanti sabah haber olumlu demişti, baya da mal alıp karlı vermişler, tebrik etmek lazım.

Bence bu iş 1 ay sonra biter, 2 ay da çağrı ile ilgili işlemler sürer, 3 ay sonra çağrı yapılır.

Şimdi 30 bin liralık alan yaz tatilini bedavaya getirebilir :)

7. 18:01'de yayınlanan haberde brezilyalilari genel kurul tarihi, 13.4.2017 tarihi itibariyla yk üyeliğine onermisler. Olumlu...ytd
    Son düzenleme : absolute_zero; 14-04-2017 saat: 02:52.

8. Dün yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorlar...

Sayfa 41/865 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •