Onemli Gunler Banner
Sayfa 41/181 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1443 madde; 321 - 328 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Üstte paylaştığım grafiğin kırmızı ve yeşil çizgileri arasındayız henüz ve karalar bağlamak icin erken değilmi???
    Birinci kural: patron hissesinde endekse bakıp hareket edilmez,
    İkinci kural: mal dirençte toplanır, desteklerde sen burasi sağlam düşmez dedikçe alir, spekte malı çıkar
    3.kural : ders bitti

2. Kirmizi en son mum kavuniçi renge onaya mi geldi yoksam biz pazara mi geldik görücez!!!
    Sabırla bilgiyle özveriyle beklemeye devam
    Bedavadan degil yani
    Alttaki kavuniçi en sağlam destek, altına sarkarsa hepimizin başı sağ olsun formasyonu
    Ytd değildir

3. Haftalık Macid dikkatli bakarsanız görürsünüz
    Ben canim sıkılınca manzara resmi çiziyorum,
    Gerçekleşirmi Cuma aksamı bakicam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kendi halime düşündüğümde aklımdan şu sorular geçiyor...
    Önce şirketin kabaca durumunu gözden geçiriyorum...
    2011 YILINDA yaptığı enerji yatırımları sonucunda haliyle şirket kredi kullanarak döviz cinsinden borçlandı...
    Ancak içinden geçtiğimiz süreçte ülkemizde ve dünyada bizim açımızdan öyle olumsuzluklar oldu ki şirketin döviz cinsinden borçları katlandı...Üstüne üstlük şirket ilave yatırımlarını da devreye soktuğunda sanırım ilave borç yükü altına da girecektir...
    Hal böyle olunca şirket kazandıklarını borçlarına yatırmaya devam ediyor...
    Şimdi bu durumda bu şirket hissesini kim alırda 4-5 liralara çıkarmak ister.. ÇIKARMASINA ÇIKARIR DA O FİYATLARDAN KİME HİSSE SATAR? Bunlar göz önüne alındığında sanırım herkes hisseye yön verenlere hak verecektir...
    Elinde hissesi olan bizlerin elbette para kazanmak istemesinden doğal bir şey olmasa gerek...Ama madalyonun birde diğer yüzü olduğunu unutmamak gerek.
    Ben 2.ci çeyrekle beraber şirketin tekrar kar açıklamaya başlayacağını ve bununda hisse performansına yansıyacağını düşünüyorum.
    3.30 Üzerinde kalır ve taban oluşturur ise bundan sonraki tepe noktaları için daha iyimser olabiliriz kanısındayım...
    Son söyleyeceğim şey odur ki IZMDC hissesi önümüzdeki yıllarda kendinden çok söz ettirecektir... Bence ileriye dönük yatırım yapılabilecek en değerli hisselerden birisidir...Düşüncelerim bu doğrultuda olmasa zaten 6 yılı aşkın bir zamandır peşinden koşmazdım diyor bol kazançlar diliyorum....

SİZE SÖYLENEN HER ŞEYİ GERÇEĞİN SÜZGECİNDEN GEÇİRİN, BAŞKALARININ SİZİ YANILTMASINA İZİN VERMEYİN.

5. Üsteki yeşil mavi stopla, lacivert direnç kirmasi icin beklerim!!!
    Koskocaman bir hayal ürünüdür
    Sadece bir dua isiyorum

6. Biraz karışık oluyor ama kusura kalmayın,
    İndikator bazlı destek direnç çalışması bu
    Herşeyin sağlamasını yapmak zorundayım
    Yoksa bu alemde tutunamam
    Yeşil indikator kırmızı desteğinin üstünde ve değip yukarı donmesini bekliyorum
    Olmaz ise kırmızı yakar bir kaç gün ve üzer bizi

7. Sabah 3.35 yolladığım hisselerim 36 dan gerçekleşerek hisselerimi sattım...
    Takibim sürecek... Kalanlara şimdilik kolay gelsin diyorum.

8. Vay anasını. Helal sana. En tepeden satmışsin. Sen şimdi en düşükten de alırsın.

Sayfa 41/181 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •