Sayfa 41/963 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 321 - 328 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Arkadaslar sorun ve nuans cok tabiki.
    Ancak arrow un neden iki ay boyunca 5-7 araliginda degilde 01.12 itibari ile 5 altinda (4.56) satmaya basladigi bence ciddi bir detay? Gorusu olan?
    Arrow kimdir, kimin veya kimlerin adına malı hangi fiyat aralığında aldı? Tek başına mı hareket ediyor, içeride ortakları var da, malı onlara mı plase ediyor ve satıyor izlenimi verip, sizi bizi oyalıyor veya kafa karıştırıyor? Satıştan ümidini mi kesti? Yoksa, satılacaksa bile kendisinin veya işbirliği yaptığı grubun veya grupların alamayacağı sonucuna mı vardı? Ya da Satış öncesinde fiyatın yükselmesi işine mi gelmiyor? Alın size bir sürü ihtimal....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yabancının asıl mahareti bence, 26 milyon lot alıp 4.xx lerden 7 ‘ye çıkarıp sonra 2.6 milyon lot satıl işlemi yapıp 7 lerden 4.44’e kadar düşürmek.

Benim gördüğüm tüm operasyonlarda kar kağıdın momentumu pozitiflen realize edilir.

Kaldı ki grupla ilgili olumsuz bir haber olsa kozaa ve kozal da da panik düşüşler olur. Biz bu kağıtta 3 gün taban da gördük. İpek ve koza yı biribirinden bağımsız okuyamayız. İyi haberler koza, Kötü haber ise en başta kozal’fa fiyatlanır.

3.  Alıntı Originally Posted by Deepdiver Yazıyı Oku
    Yabancının asıl mahareti bence, 26 milyon lot alıp 4.xx lerden 7 �ye çıkarıp sonra 2.6 milyon lot satıl işlemi yapıp 7 lerden 4.44�e kadar düşürmek.

Benim gördüğüm tüm operasyonlarda kar kağıdın momentumu pozitiflen realize edilir.

Kaldı ki grupla ilgili olumsuz bir haber olsa kozaa ve kozal da da panik düşüşler olur. Biz bu kağıtta 3 gün taban da gördük. İpek ve koza yı biribirinden bağımsız okuyamayız. İyi haberler koza, Kötü haber ise en başta kozal�fa fiyatlanır.
    ...Mükemmel...

Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Arkadaslar sorun ve nuans cok tabiki.
    Ancak arrow un neden iki ay boyunca 5-7 araliginda degilde 01.12 itibari ile 5 altinda (4.56) satmaya basladigi bence ciddi bir detay? Gorusu olan?
    sadece takaslara bakarak bir yere varamayız.satışlar reel satışmı acaba bizim bunu bilmemiz zor.aza demişler nereye çoğun yanına demiş
    filmin sonunu bekleyen iyi veya kötü görür.ama ben bekleme tarafındayım borçsuz gereksiz harcamaların önünün kesilmesi gibi olaylar olunlu yanı.
    hisse sahipliğinin belirsizliği ve mahkemelik olabilme ihtimali olumsuz yanları.yat.tav.değ.

5. Diğer kağıtların geldiği fiyatlamalara bakarsak bu işte bir iş var gibi...

Operasyon çocukları iş başında...

6. Gel gel mi yapıyor lar acaba yine milletin eline vermek için nasılsa alıştık akşama yine yön aşağı şaşırtsa dicem ama

7. Beklentim 4.35 civarini tekrar gormesiydi ama görmeyecek artık sanırım.yon yukarı bugün 4.70 i test etmesini bekliyorum

Sayfa 41/963 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •