Sayfa 41/294 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. 2011 de 109 dan girmiş 2017 eylülde 74 ten satmış biri olarak GOLTS sayesinde çok şey öğrendim.Dibin de dibi olduğunu,hisse almadan önce evvela patronların karakterinden incelemeye başlanması gerektiğini öğrendim.109 dan aldığım hisseyi 49 dan satıp 41 den almayı öğrendim.Golts dan sonra borsadan hiç zarar etmedim.

3. golts tekniği olmaz boş vakit kaybı yönetim değişmedikçe düzelmez artık borcu dağları aşmış bir şirket

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    golts tekniği olmaz boş vakit kaybı yönetim değişmedikçe düzelmez artık borcu dağları aşmış bir şirket
    Bal gibi olur. MACD dönmeye görsün borcu morcu gözü görmez!

5. ahhhh ahhhh o macd kaç teknikciyi yedi temeli olmayanın tekniği olmaz ben bu şirketin 47 milyon kar açıkladığı çimentocuların zirve yaptığı dönemde eksi kapadığını gördüm

Sn. Rowing
    Aylık grafikte ki MACD yalan söylemez.
    Bekleyelim gorelim.

Bu fiyatlardan kumbaraya atılır ve biriktirilir...

8. serdar macd itirazım yok ama golts malesef tek kelime ile malesef
    eskiden neden bu fiyatlarda 70 lü rakamları beğenmezdik bilanço öyle ya da bölye eli yüzü biraz idare ederdi ama artık borç çok fazla inşaat sektörünün zirve dönemlerinde bile golts yönetim gideri navlun gideri diye milyonları iç etti bitik olan inşaat döneminde zerre umudum yok
    belki bu çeyrekte enerji diyecem ama orda da muazzam kur riski var 40 milyon euroluk risk var keza çimentoda aynı durumda
    haber akışı olursa belki bi nebze rahatlar hisse varlık satışı olur mu bilemem
    ayrıca daha iştirakler var orda bedelliler yakındır orma göl beton elmataş 😂

Sayfa 41/294 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •