Sayfa 41/913 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Tahtada güzel dans ediliyor. Aga'nın biri tahtayı güzel çizek te sinir ediyor ortalığı...

2. Mal toplamak için çok güzel havalar bunlar...

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Mal toplamak için çok güzel havalar bunlar...
    bunu fibo desteği 6.23 çekmeden rahatlamayacak galiba zararda olduğum tek kağıt diyebilirim
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    bunu fibo desteği 6.23 çekmeden rahatlamayacak galiba zararda olduğum tek kağıt diyebilirim
    Boşluğu doldurmak isterse olasılık dahilin de...

5. KUTPO endekse ters hareket yapabilen bir hisse. 4-5 binlerden çıkışa endeks ile başlayıp , 9570 çıkışını endeksin aşağıya döndüğü bantta yapmıştı. 9570 li fiyatlardan 6060 a gerilediğin de ise endeks yukarı dönmüştü. Şu an çok sert hareketler yapıyor. Bilanço bahane edilerek. Bu satışların küçük yatırımcı satışı olduğuna inanmıyorum. Arada korkup satanlar veya ümidi kesenlerden bahsetmiyorum. Yabancı takasından çıkış oldukça fazla idi. O satışların nereye gittiğine bakmak lazım.. İsteseler bu gün piyasadaki satışı bahane edip dibe yapıştırabilirler.

6. Sata sata bitiremediler ne lot varmış arkadaş görende zarar etti sanacak nerde batık kagıt var onlar gider

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Mal toplamak için çok güzel havalar bunlar...
    Venedik yorumların enteresan, tahtaya bakmadan burayı okudum. Kademeler uçuşuyor, satış , tabana yapıştırma vs.

Hiçbiri doğrudeğil, işlem hacmi dünkünün yarısı, oynadığı kademeler % 2 civarı.

Neden böyle provokatif ve yangına körükle gider yazılar yazdığını merak ettim.

Burayı anlamsız yazılarla doldurmanın ve habire yazmanın ne manası var?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by khan07 Yazıyı Oku
    Venedik yorumların enteresan, tahtaya bakmadan burayı okudum. Kademeler uçuşuyor, satış , tabana yapıştırma vs.

Hiçbiri doğrudeğil, işlem hacmi dünkünün yarısı, oynadığı kademeler % 2 civarı.

Neden böyle provokatif ve yangına körükle gider yazılar yazdığını merak ettim.

Burayı anlamsız yazılarla doldurmanın ve habire yazmanın ne manası var?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Sn khan07, işlem hacmi ile ilgili herhangi bir yorum yaptığımı zannetmiyorum, 1-2 dakika için de 6650 lerden 6740 lara hisse fiyat hareketi yapıyorsa bana göre enteresan. Yüzde 2 civarı dediğiniz benim için büyük marj. Sanırım bir çok için de büyük marj olabilir.Ayrıca yazılarımın provokatif ve yangına körükle gider yazılar olduğunu düşünmüyorum. Bunun böyle olduğunu , yazılarımın anlamsız olduğunu, ve devamlı yazdığım konuları ile ilgili düşüncelerinize saygı duyuyorum. Bu yazdıklarımdan çıkardığınız yorumları kendi açınızdan değerlendirmek en doğal hakkınız aynı benim bur da yazı yazma , yorum yapma hakkım olduğu gibi. Yazdıklarımın sizin için önemi olmadığı için etkilenme durumunuzun da olmaması gerekiyor.

Sayfa 41/913 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •