Sayfa 41/459 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by EKO78 Yazıyı Oku
    Endeksin eksi oldugu zamanlarda bu arti da oldu. Bunu yazdigina göre borsa bilgin cok zayıf sanırım. Böyle bir kıyaslama cok saçma
    haklısın borsa bilgim çok az

2. Belli şuan klmna kac acaba😅😅

http://www.resimag.com/p1/177026cb9b.png
    4.80 üzerinde gider

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Malınıza sahip çıkmışsınızdır inşallah.

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    endeks için 60 binler konuşuluyor
    ben demiyorum
    ona göre
    ne dersin alptunga
    Hayırlı olsun arkadaşım, inşallah zararını çıkarmışsındır, endeks 60.000 olacak deniyor, dolar 7 tl 2019 a kadar deniliyor, 24 Haziran erken seçim kararını alana kadar yani Başkanlık sistemini tercihte kararlı tutumunu gösterene kadar ve casus papazın durumuna kadar Türkiye bize bok atan üllkelerin yıldızıydı. Ne değişti?

Kalkınmanın karı bu akşam gelebilir, iyi olacağını düşünüyorum, 29 Ağustostaki genel kurulda alınacak kararlar ihtimaline göre hareketlenme devam edebilir. Hisseyi buralara getiren hareket ne düşünüyor istikbal için onu bilebilmekten uzağız, öyleyse ne yaptm, kar cebe yakışır dedim ve bugün sattım. Diğer kalkınma bankamız prim vadediyor 0.86 fiyat üzerinden. Kişisel görüşlerimdir, değerlendirme sizlere ait, saygılarla.

5. Diger kalkinma hangisi abi 😊😊

6. bugunden bisi anlayan varmi son 10 dk neden caktiki tahtayı..

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by EKO78 Yazıyı Oku
    Diger kalkinma hangisi abi ����
    Sevgili kardeşim, sadece aldığınız hisselere odaklanmayın, hissenizde beklerken günün değerlendirmelerine ilgili sitelerde bakın. Hisse.net in forum sayfasına takılıp kalmayın, ana sayfasına tıklayın birçok gelişme ve değerlendirmeyi özet olarak göreceksiniz.
    Devletimizin iki tane kalkınma bankası var birisi KLNMA, diğeri ise TSKB dir. TSKB 1.45 li fiyatlardan son ani düşüşlerle 0.82 ye kadar indi, tıpkı KLNMA nın 5.50 den 3.1 e düştüğü gibi. Şimdi KLNMA nasıl 3.1 lerden 5.5 e tekrar atak yaptı ise genel görünüş olarak TSKB de buna hazır görünüyor ki birçok aracı kurum tavsiyelerine aldı ve hedef fiyat olarak yüzde 30 yukarılara aday görmekteler. Ben hisse tavsiye etmiyorum, devletin birkaç yıldır planlarının arasında olduğunu duyduğum her iki kalkınma bankasını yapılandırma veya düzenleme çalışmalarına sıranın gelmiş olabileceği öngörüsü ile inisiyatifimi kullanıyorum. Bundan sonrası sana ait, hayırlı yatırımlar inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    bugunden bisi anlayan varmi son 10 dk neden caktiki tahtayı..

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Büyük düşüşten önceki 3 harekette ve 3.1 e düştükten sonraki 3 hareketinde de yüzde 17-18 lere tavan hareketini son derece hızlı yaparak, nerdeyse 20 dk civarında vurup tekrar hareketi yaptığı en alt fiyata şak diye dönüyordu. Herkeste soğuk duş vaziyeti yani. 27 Temmuzda duyurduğu Yıllık Genel Kurul haberine hiç tepki vermeyerek ölü taklidi yaptı iki seans günü. Bugün ise; gerek 15 gün açığa satış ve kredi yasağının son günü olması ve her an bilançonun KAP a düşmesi beklentisini kullanarak hareketlendi. Öyle seri hareket ettiki direkt soluğu 5.10 da aldı, hayret dedi herkes dönmedi geri, sonra 5.20 lere girdi, vay yine dönmedi, 5.30 lara girdi, vay dönmedi derken tavana kaldırdı, herkeste bir fikir uyandı; tamam dedik bilanço çok iyi gelecek tavandan inmeye niyeti yok. Bu havayı verdi, İşbank gün içi işlem verilerine baktım yaklaşık 5.20 lerde yüklü miktar, 5.49 tavanda da 860.000 lotun 610.000 ini satmış arkadaş. Toplamda 3.900.000 lot işlem yapmış (Halka arz edilmiş toplam lotu 4.150.000 di galiba) yani bir seans ta toplam lotu kadar işlem yapmış ama tavanda tutunamamış aldığı mesafenin yüzde 10 unu geri vermiş. İki ihtimal var bana göre; ya bilançoda yine arıza haberi aldı tavana tutundum ayaklarına elindekileri yedirdi, ya bilanço çok iyi gelecek tavandan çözülürken kendi stiline göre birilerini avladı yarın yola devam edecek, hem de SPK ya düzeltme yaptım havası verdi. Bir taşla iki kuş. 20 Yıldır Kalkınma izlerim hareketleri hep aynı stil,neden?hissesi çok değil, sığ hisse, bu yüzden kar gördüğün anda seviyeni önceden belirlemiş olacak ve hızla karar verip karla ayrılacaksın, ya da bu hisseye girmeyeceksin. Kurtlarla dansın en serisi budur, ayağına basmadan o hızla kendi hedefine giderken sen ondan daha hızlı yarıda vereceksin. Bu tür hisselerde bizim kazanacağımız miktar timsahın dişlerinin arasındaki kırıntıdır, ama bizim için değer ifade eder.

Sayfa 41/459 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •