Sayfa 41/1200 İlkİlk ... 31394041424351911415411041 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Ya aslında büyük resme baktığımızda sebebi o kadar açıkki.

İki cümle ile şöyle anlatayım. Rally'lerde mal boşaltıldığı an kağıt fırlar. Rallylerin temel prensibi budur. Herkes aşağıyı düşünüyorsa ve herkeste satıyorsa bu malı alırlar götürürler yukarı olay budur.

Yükü hafifleyen kağıt uçar.

Aldığınız gitmez.

Mesela işc'yi 6.60 dan hiç bir ky almaz. Onun için yükselir çünkü kimsede mal kalmamıştır. Ona bakan diğer kağıtlarda formasyon kırdı.

Aslında bu olan bitenlerin hepsini ben aylar önce söyledim.

Hatırlayan hatırlar ne dedik ''Rally'nin şifresi işc'de''

Eskiden garana bakardı herkes. :D

Şimdi isc ye bakıyor herkes. Bunları aylar önceden bilmek ve söylemek güzel. :D
    Ah hocam ,

Aynen dediniz daha işç 4,5 liraydı sadece oradan yola çıkan %50 koyardı vallahi , bir de bildiğimizden farklı dolar / bist paralel gidecek diyordunuz bugün yine sahne aynıydı dolar yukarı bist yukarı ,

Yine de bugün ki %2 bizi çok yolumuzdan saptırmadan dikkatli olmakta fayda var , ince eleyip sık dokumakta fayda var ,

Bu dönem de ilk 3 aylıklarda patlayabilecek , bedelsiz beklentisi olan kağıtlara göz atacağız ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Bencede ara ara böyle çıkışlar olsada referandum sürecine kadar gerileme devam edecek gibi
    Hayır, bugün kol gibi aldılar... Endeksi yükseltmek için alınan kağıtlar fake atılacak kağıtlar değil. Hele ISC yok mu ISC, beni şoklardan şoklara koyuyor. 7TL falan diyordum, 7' yi de geçecek gibi... Referanduma kadar tam gaz, şu an için konuşursak referandum arefesi cuma piyasanın eline veririm malları.

3.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Bencede ara ara böyle çıkışlar olsada referandum sürecine kadar gerileme devam edecek gibi
    Bence ellerinden geldiğince referanduma kadar piyasayı pozitif tutmaya çalışacaklar.

4. sayın autotruble nerede

Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    Bence ellerinden geldiğince referanduma kadar piyasayı pozitif tutmaya çalışacaklar.
    Autotruble nerede yazıyor? Nerelerden takip edebiliriz? Twitteri varmı, adresi nedir?

bu sekilde de forum cok tatsiz tutsuz oldu.

Mujdat Gezen'in deyimiyle sekersiz asure gibiyiz.

6.  Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku
    Bir çoğumuzu terste bıraktılar , bende portföyün yarısını 2 gün önce boşalttım , uzun soluklularla devam ediyordum ancak forumun hiç bir yerin de de bugün ki %2 lik yükselişin nedeni ni dair bir açıklama göremedim , sizlerin bir kaç cümlesi olur mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum sakin yanlış anlamayın, forumdaki insanların yazdıklarına bakıp bir yatırım yapıyorsanız defalarca kez terste kalır ve en son borsaya ah ederek veda ederseniz,
    Kendimizi herdaim geliştirme zorunluluğu olan nadir yerlerdendir borsa, temel ve teknik anlamda, buna ek olarak yalnızca kendimizi dinleyerek!!! Akıl verme değil kendimede yaptıgım bir hatırlatmadır.

"Fiyatı yükselmeyen bütün hisseler kötüdür. Hisse fiyatı yükselecek beklentisi için alınır" (Eski borsacı sözlerinden)

8. Aziz Yıldırım istifa edecek balonu çıkartıp yine biraz yukseltip tekrar elimize verecekler diye düşünüyorum.

send by selectra

Sayfa 41/1200 İlkİlk ... 31394041424351911415411041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •