Sayfa 41/309 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bir sirket nasil idare edilir kararlar nasil alinir.bunu bile bilmeyenlere ne anlatirsan anlat bos.insanlar anlayabileceği kadar anliyorlar ALLAH bu hisse yatirimcisina yardimci olsun.

2. goldaş ben dava açmıştım hakkımı aldım dava açmayan bekliyor zaman aşımına ugradı tek çare yeniden işlem görmesi bu kadar basit ytd

Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    goldaş ben dava açmıştım hakkımı aldım dava açmayan bekliyor zaman aşımına ugradı tek çare yeniden işlem görmesi bu kadar basit ytd
    goldaşla ilgili kararı goldaş sayfasında paylaşabilirmisiniz.birde zaman aşımına uğradığından bahsediyorsan neye göre dolduğundan bahsediyorsunuz bilgi verirseniz memmun oluruz
    sağlıkla kalın

4. Bu gün yeşil gayrimenkulün kap haberi var SPK isteği sonucu gayrimenkul degerlemeleri var.gelir yaklaşımına göre hesaplamada kira gelirini 25 ile çarpmış..arsa değerini ucuz çıkarmış ama bulunduğu yer Esenyurt Dağbaşı sanırım.gelir yaklaşımında kapitilizasyon oranını 0.04 olarak hesaplamış.yani 25 yılda anaparasini çıkarır demiş.14700 TL aylık kira aldığı yere.14700X12=176400 demiş .176400 X25=4.100.000 diye hesap çıkarmış .arkadaşlar haber kapta.yani anel yapı için 5 milyon euroX25=125 milyon euro X6.50=812milyon TL yapar.inanmayan açsın baksın karsilastirsin.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar her yatırımcının bilgi edinme hakkı vardır.lutfen herkes şirketten ortağı olduğum şirketin yüzde 47.5 sahibi olduğu anel yapının son değerleme raporunu talep ediyorum.diyerek birer mail atabilirmiyiz.spk dan bu konu hakkında yardım isteyecem.kac kez yazdım cevap vermiyorlar bile bile suç işliyorlar.yedikleri ceza akılla durmadı bunları.tekrar istedim son değerleme raporunu bakalım.sizde isteyin

6. Sayın yöneticilerimiz ortağı olduğum anel telekom bilindiği üzre anel yapının yüzde 47.5 oranında sahibidir.Şirket ortağı olarak bilgi edinme hakkıma dayanarak anel yapının son değerleme raporunu talep ediyorum.Bunun mümkünlüğünün bulunmaması durumunda gerekçesini* öğrenmek istiyorum.muhakkak bir cevap bekliyorum .saygılar.

Huawei Mobil'imden gönderildi

7. spk dan tarafıma verilen yanıt:

İlgi: 26.09.2018 Tarihli Başvurunuz
    İlgide kayıtlı başvurunuzda; Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Anel Telekom) pay sahiplerinden Capital Strategy Funds SPC hakkında çeşitli şikayetler yer almaktadır. Bu kapsamda, dilekçenizde ileri sürülen hususlar Kurulumuzca yürütülen incelemelerde dikkate alınmak üzere kayıtlarımıza alınmış olup, konuya ilişkin gelişmeleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'ndan (www.kap.org.tr) ve Kurulumuzca gerçekleştirilen incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçlarını Kurul internet sayfasında (www.spk.gov.tr) Duyurular sekmesi altında yayımlanan Kurul Bültenleri'nden takip etmeniz mümkün bulunmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

8. Şirket anel yapı degerlemesini vermiyom diyor dagbasindami yaşıyoruz yahu

Sayfa 41/309 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •