Sayfa 41/1013 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Az once Avrasya tünelinden gectim. Bomboştu. Mevcut ekonominin iyi olduguna yada olacagina şu noktada kimse inandıramaz. Bence parite kısa vadede düşse bile her şekilde çıkmaya devam edecek.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Mahırarda, hangi bankayı kullanıyorsunuz? Ben targetfx kullanıyorum, kardan zarar ediyorum demek.
    finansbank ile çalışıyorum.
    akbank a da sorun... birleşik hesap

3.  Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    finansbank ile çalışıyorum.
    akbank a da sorun... birleşik hesap
    Yanıt için teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    çapraz işlemler iyi ama dolar,gbp ve tl faizi çok az.
    sıfırdan iyi ama..
    faiz sonları ters pozisyon almam gerektiği halde , faizi de kaçırmayayım diye epey bir kardan zarar ettim..
    inanın ki bazen de faizin bitmesine 4 gün kala faizleri bozup kağıt değiştirdim..
    hiç pişman olmadım..
    mesela, son pozisyon; dolarları 1,0640 ile euro yaptım.. aynı gün 1,0675 pariteye çıktığında dolardan 1,5 ayda alacağım faizi bir günde verdi..
    ama ben daha yukarı gidecek diye dolara geçmedim..
    Son düzenleme : mahırarda; 24-02-2017 saat: 20:57.

5. finansbank da parite değiştirirken de hiç bankaya gitmeye gerek yok..
    banka müşteri temsilcin cebine mesaj yollayıp, şifre ile yönlendirip hesap değiştirmeyi onaylıyorsunuz..
    aksilik mi oldu, sesli onaya yönlendirerek işlemleri gerçekleştiriyorlar.
    sizlerde sağolun.

6.  Alıntı Originally Posted by efet Yazıyı Oku
    Az once Avrasya tünelinden gectim. Bomboştu. Mevcut ekonominin iyi olduguna yada olacagina şu noktada kimse inandıramaz. Bence parite kısa vadede düşse bile her şekilde çıkmaya devam edecek.
    O tünelde de DeliDumrul tarifesi varsa bomboş olması önemli değil paşa paşa ödeyeceğiz...

Umarım düşen bu kur burada yazan doktor bir arkadaşımızın yararına olmuştur.TL pozisyonunda kaldığı için doların yükselişinde baya morali bozulmuştu.Şahsen ben yükselince satamıyorum ne oluruz diye düşünmekten,kur düşünce de daha düşer mi diye alamıyorum.

3,60 üstünde seyretmeye devam ediyor. Şu an 3,6021

2 gün daha , ama hafif ama sert yükselmesi ,düşüş trendinden çıktığımızın teyit edilmesi olabilir.

Bu takdirde ilk hedef 3,75 civarı.

Sayfa 41/1013 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •