Sayfa 41/925 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by zortlang Yazıyı Oku
    Aramızda olanları tenzih ederim. maliyet 4 olan bile twitterda esip gürlüyor... benim maliyette olan arkadaş kalmadı herhalde hiç...
    Sn.arkadaşım,
    Buradaki amaç yapılan soyguna twitter olsun burası olsun yazarak tepki koymak.
    Bunun için maliyeti geçtim hissesi olmayandan bile destek almamız lazım ki senin o maliyetine tekrar gelebilsin.
    4 maliyetli biri bile aslında senin için çabaladığını unutmazsan sevinirim ve artı olarak destek olmanı beklerim.

2. Tacirler son gaz...

111111111111111.jpg
    y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak hisse fiyatına fazla takılmayın borsada algı bazen aşırı fiyatlama yapabiliyor bilmediğimiz bir riski fazlasıyla fiyatlayabiliyor biz ne desek boş...gerçek çok farklı fabrika tam gaz çalışıyor sıkıntı yok satış sıkıntısı yok yeni pazar arayışları var özellikle afrikada...kar yok ama hep diyorum karın esas kaynağı razi fabrikası orada işler düzelmesi lazım kar marjı anlamında...bu hep böyle gitmez...ky neredeyse kalmadı iyi sallıyorlar ama düşen düşmüştür...sebepsiz düşüyor sebepsiz çıkar merak etmeyin....ytd
    Ortak senin samimiyetine güveniyorum fakat şu ky kalmadı olayına kesinlikle katılmıyorum.
    Bilhakis ky ya dağıttıkça dağıtılıyor. İşaretliler hep ky. Maliyet düşüren, diğer hisselerden kar alıp gelip ucuzmuş diye alıp kenara atan vs vs
    Satan tek kurum
    Alan onlarca kurum.

4. doas ve gubrf günlük grafikler neredeyse % 100 aynı...bu iki şirketin spekleri sanırım aynı çok vicdansız bitirdi yatırımcıyı resmen...ytd

5. hisse düşerken ky almaz genel olarak....ky hisse yükselince genelde trenin son vagonuna biner...doas ve gubrf hissesinde bir dümen var bilmiyoruz....aselsn da yaşanan olayın tam tersi var bence.......

6. yabancı alışları görünmeye başladı bu iyi bir olay...

7. Hisse geri alımı ici her yerde yazmak lazım kamu iştiraki ekonomiye olan güvene zarar veriyor

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by helicobacter Yazıyı Oku
    Hisse geri alımı ici her yerde yazmak lazım kamu iştiraki ekonomiye olan güvene zarar veriyor

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şirketin yatırımcı kısmı allahlık...bu yönetimden birşey bekleme ortak....gitmeleri için çaba sarf edeceğiz...yada toplasınlar hisselerini borsadan çıksınlar illa borsada olacaksın diye birşey yok beceremiyorsan bu işi pılını pırtını toplar gidersin...

Sayfa 41/925 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •