Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 321 - 328 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. bugun valorlu aldigimiz fonlar carsamba (2 gunluk) mu hesaplanacak? TCD carsamba belli oluyor demi?

2. Sn. Hayrani cuma günü ACC ye 13:30 da satış verdim para 30 ekimde hesaba geçecek demiştiniz

Şimdi bu hafta acc'ler olarak bu hafta kazanacaz inşallah diyorsunuz

Çelişkili konuşmalariniz var
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    inşallah dostlar inşallah, geçen haftaki ralliyi kaçırdık acc'ciler olarak, inşallah bu gün biraz telafi eder, bol kazançlar dileğiyle
    C5-Mobile cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TAHVIL kapanışı 13.06 oldu. Cuma günkü fiyatlara yansımayan düşüşle birlikte çok güzel bir performans beklentim var HTT'de. EID muhtemelen yine eksi getirecek ama tutmaya devam. Altın fonlar onstaki hareketle hafta sonunu iyi kapatmışlardı ancak dolardaki düşüşle kazançlarının bir kısmını bugün geri verdiler ve bu bizim için harika bir durum. HTT & TUA marjı ne kadar açılırsa o kadar çok para kazanacağız demektir dostlarım.

4.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Sn. Hayrani cuma günü ACC ye 13:30 da satış verdim para 30 ekimde hesaba geçecek demiştiniz

Şimdi bu hafta acc'ler olarak bu hafta kazanacaz inşallah diyorsunuz

Çelişkili konuşmalariniz var

C5-Mobile cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çelişkili konuşmam yok dostum, sen yanlış anlamışsın. para 30'unda hesaba geçecek demedim. cuma günü verdiğim satış 30'unda gerçekleşecek dedim. yani 30 eylül fiyatından gerçekleşecek, valör 2 gün olduğundan da para 31'inde hesaba geçecek. yani bu günkü yükselişten istifade ederek veda etmiş olacağım acc'ye.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    çelişkili konuşmam yok dostum, sen yanlış anlamışsın. para 30'unda hesaba geçecek demedim. cuma günü verdiğim satış 30'unda gerçekleşecek dedim. yani 30 eylül fiyatından gerçekleşecek, valör 2 gün olduğundan da para 31'inde hesaba geçecek. yani bu günkü yükselişten istifade ederek veda etmiş olacağım acc'ye.
    Cuma günü verdiğiniz satış emri bugün gördüğünüz fiyattan gerçekleşecek üstadım. Tabi öğleden sonra vermediyseniz satış emrini.

6. TR 2 yıllık tahvil 12,94 13,02 -0,61 13,00 12,94

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    TR 2 yıllık tahvil 12,94 13,02 -0,61 13,00 12,94
    Oyy oy oy ! Kurban olurum sana. Yağdır mevlam su.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    TAHVIL kapanışı 13.06 oldu. Cuma günkü fiyatlara yansımayan düşüşle birlikte çok güzel bir performans beklentim var HTT'de. EID muhtemelen yine eksi getirecek ama tutmaya devam. Altın fonlar onstaki hareketle hafta sonunu iyi kapatmışlardı ancak dolardaki düşüşle kazançlarının bir kısmını bugün geri verdiler ve bu bizim için harika bir durum. HTT & TUA marjı ne kadar açılırsa o kadar çok para kazanacağız demektir dostlarım.
    HTT yi barış pınarı harekatından 1 hafta önce almistim baktım piyasa bozuldu satmistim.. Gozlemimi aktarıyorum tahvil fiyatlarını ne kadar izlesemde dolar yukarı firladiginda getirisi azalıyor yada yükseliyordu bende şöyle mantık oluştu doların düşüşüne oynuyorsun olum çok fazla hayal kurma demiştim kendime

Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •