Sayfa 41/81 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 321 - 328 arası.

Konu: XU030_endeksi

1. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    h
    h4
    d
    @yörük@ dost farklı peryot'larda gönderdiğin grafiklere göre henüz yükseliş onayı yok değil mi ?

3. [QUOTE=oyunagelenadam;5479191]

Onelle cr7 sistem spot piyasa paylaşayım sizle...
    Kısa stop çalıştı..
    Güzel ve tutarlı sistem..

katılıyorum...
    https://www.tradingview.com/x/ZKIWkFhR/
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    @yörük@ dost farklı peryot'larda gönderdiğin grafiklere göre henüz yükseliş onayı yok değil mi ?
    12.16 kırılımı takipte... vurkaç için 12.37 gibi nötr bozulur 5-15 dakkalıklar al sinyali verebilir...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

xu030__ valla eşek pala dayının isterse iner, isterse ahıra kadar biner. ama her iki tarafada gidip gelmeye ortam müsait. sözün bittiği yer burası sanırım.. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ bugün piyasa ile top oynar gibi oynayacaklarını düşündüğüm için, pas geçeyim istedim. hisse ise, gerçekten ilgilendiğimi kanıtlamak içindi. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ endeks grafiğine bakıldığında evet haftalık zirve direncini geçip yukarı yolunu açık bırakarak, insanlarda yükseliş ümidinin devam etmesine neden oluyor. bu doğru.. bende grafiğe bakmış olsam evet yönümüz hala yukarı diye kendimden emin olarak yazardım. ama maalesef! ben o kadar emin değilim. hatta daha çiğnenecek çok çamur olduğunu düşünüyorum. bu arada kimseyi etkilemek istemem. sadece emin değilim diyorum. grafiklerin haklı çıktığı zamanlarda oluyor çünkü. umarım grafikler haklı çıkar. bol şanslar
    bunu, daha bunun üzerine söz olmaz diye alıntılıyorum. her şey ortada grafikler bilinçli olarak çalıştırılıyor ve kuş kafese girdiğinde çakıyorlar kafasına.. taktik bu. bunu anlamayacak bir şey yok. ne oldu büyük üstad lar? onlarda çakıldı ama çaktıkları için çakıldılar. iki gün sonra borsa tekrart yeşile döner, o zamanda bilmiş olurlar. gireni hesap etmezler tabi.. sonuç olarak: al, sat, yapan için harbi kumar bu.. yatırımmış falan sokma akıllıların, sokulmuş sözleri. paylaştığım video da müthiş bir söz var.. siz sizmisiniz? bence bu piyasada kimse kendisi değil.. SİZİ YOLUN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİTMEYİN. YOL OLMAYAN YERDEN GİDİN VE İZ BIRAKIN!!! NACİANE...

Sayfa 41/81 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •