Sayfa 41/410 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3273 madde; 321 - 328 arası.

Konu: EndeksS

1. yani bir zorlama yeresi,

ben olsam piyasa ağasının yerinde

''Z O R L A RI M''

destekleyici eşliğinde 1591.36 yı hedef hedef alarak gidelim derim
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. dediğiniz gibi coinler düşmüş beter olsunlar, Elon Musk h****si dahil,

coinler para gömme yeresi(usd fazlasını), ama fazla gömdüler,..otorite olma aşamasında haliylen göze battılar, dolaysı ile bunlara aşağı vurdular,..

coinlerle emergingler biri diğeri aynı,

emergingler çıkarken coinkler buna eşlik etmeli, emerginglerin önünde koşmamalı,

dolaysı ile emerginglerin ve global piysanın çöküş tarihi 18 ekim coinler içinde geçerlidir ve coinler için bu oran 6 kat aşağıdır,

örnek

misal BTC 60 K USD İSE 10 K USD gibi,

çünkü bir önceki düşüşünde ben bunları tutturdum,

kısaca şu ABD benim cebime para koyarsa bende gidip coin alıyorum,..ama bu coin alışım emerging borsalarını unutturacak düzeyde ise orada dur,

ABD kendi ayağına sıkmış oluyor, şimdiki durum esas tarih gelene kadar (18 ekim) bunların boşu alındı,

buradan çıkanları emergingler bekleriz, baktığımızda ons zaten bu konuda çok yol aldı,..

kısaca coinler bu esas düşü günü gelene kadar emerginglerin önünde değil paralelinde piyasa fazalasını emici yönde hareket etmeli,

çünkü emtiyalara vurursak global enflasyon geliyor, gelmedimi zaten geldi,

öyleyse para arzı fazlasını coinler içinde saklarken, pandemi yarasını 18 ekime kadar yaz mevsimi eşliğinde sarmak pek olası

3. buda rakamda 1591.36 al üst yapar,

öncelik buraya dediğim şartlarda destekleyici eşliğinde bir gelelim hele sonrası sonra,..

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    buda rakamda 1591.36 al üst yapar,

öncelik buraya dediğim şartlarda destekleyici eşliğinde bir gelelim hele sonrası sonra,..
    İnşallah yukarı devam ederiz... Brezilya borsası, USD/TRY ve TUR (Türkiye ETF) ve Nikkei vadeli yarın için olumlu düşünmemizi sağlıyor şimdilik.

Esas itibarıyla bizim Endeks 50 hisselerimiz temel analize göre tarihi düşük değerlerden işlem görüyorlar ve çok daha yukarısına da işaret ediyor ama iç gündem de çok müsait görünmüyor şimdilik daha yukarısına... Söz konusu olan vatan ise gerisi teferruattır ama bizdeki kısır siyasal çatışmalar nedeniyle bir türlü birlik beraberlik içerisinde olamıyoruz. Hep birlikte el ele verip, yabancı sermayenin yurt dışına kar transferi yapmasının önüne geçmek için onlardan alış verişi kessek memleketi düzlüğe çıkartırız... Ama birlik beraberlik yok... Akaryakıtı Türkiye Petrolleri, OPET ve AYTEMİZ'den alırım yıllardır. Banka, sigorta ve yatırım işlemlerini yerli aracı kurumlardan yaparım... Yerli beyaz eşya alırım... İnşallah sayılarımız çok daha fazla artar...

Teşekkürler...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5. e-Ticaret neredeyse tamamen yabancı yatırımcıya ait ve inanılmaz karlar elde ediyorlar...

Trendyol Ali Babanın piyasa değerinin % 5'ine ulaşmış 12 milyar USD değerleme ile... 1 milyar USD civarında karı olduğu söyleniyor... Şimdi biz trendyoldan yaptığımz alışverişi yerli firmalara kaydırsak, senede 1 milyar USD cari açığı azaltmış olacağız...

6. birlik beraberlik konusunda iktidarın eline fırsatlar geçti geçmedi değil, o dönemde şimdikinden daha güçlü idi,
    nalıncı keseri gibi kendisine yonttu her defasında,..

muhalefet ise (burada cehepe hariç diğerlerini muhalefetten saymıyorum) mutlaka tepe kadrosu olan kılıç kalkan ekibinin değişmesi, tepedeki bölücü kadronun ise cehepeden tasviyesi gerekiyor,...

bu olduktan sonra kurucu ayarlarına dönen bir cehepe iktidarı tek başına talep eder ve alır,

dolaysı ile şu anki iç cephe ile birlik beraberlik kurmak bir hayal,...

bu nedenle USD değeri tarihi düşüklerde olan borsamız için iç ve dış para sahiplerinin para kazanmak istemelerini dilemekten başka bir seçenek önümüzde görünmüyor ne yazıkki,..

7. ben analizlerimi sizin dediğiniz bu negatif durumlardan etkilenmeden yapmaya gayret ediyorum

8. Sıkıntı yok patron. Endeks call opsiyonlarını fulledik. 4000 puan daha düşerse alıma devam.
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    ben analizlerimi sizin dediğiniz bu negatif durumlardan etkilenmeden yapmaya gayret ediyorum
    LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 41/410 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •