Sayfa 41/555 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 321 - 328 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by yuks11 Yazıyı Oku
    ınfoda teknik olmaz amayakındabir haber var gibi duruyor cok baskı yapıyorlar birinde yüklü malvarsa düşütmeden gitmez bende 40binvar 10kişide 40bin olsa 400bin vapar burda tek tek sayım yapıyorlar5sened,r duruyor bugün gider diye satış yapmadım 20binverip alttan alsak iyi olurduyarın biraz deneme yapıcam belki biraz lot sayısını arttırırım birileri hep baskıda salsa kağıt gidecek 117.118 geri geliyor var birşeyler sahibi durup dururken lotları sattı neden fikri olan varmı..
    Elinde (info gibi bir senet için) biraz fazla lot var.. Biraz hibe etsen hiç fena olmaz.. Ver ki ekmeğimizle oynama

2. ısrarlı bir şekilde 1,20 ve üzeri duruş devam etmekte. Hayırlısı diyelim güzel hareketler bunlar

3.  Alıntı Originally Posted by BORSABEY Yazıyı Oku
    ısrarlı bir şekilde 1,20 ve üzeri duruş devam etmekte. Hayırlısı diyelim güzel hareketler bunlar
    Çok uzun zamandır aylardır buralarda yatay takılıyor zaten. Ayrıca 1 20 üzerine hiç gelmedi 1.20 den sattı o kadar. Nasıl izliyorsunuz anlamadım. hem sığ ve hacimsiz bu c grubu hissesinde teknik mi kasiyosunuz 10 bin lot ile kademe değişir... Geçmiş yıllarda mart ve nisan aylarında hareket olmuş. İyi bir bilanço ile temettü veya bedelsiz ihtimali olursa veya güzel bir Bulgaristan haberi gibi haber gelirse güzel olur. Ama bakalım ne kadar bekletecek kucuk yatırımcıyi dökmek için. İstese hemen tavan olur. Hisse toplu çünkü. Ama yıllardır bekletiyolar.

4.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Çok uzun zamandır aylardır buralarda yatay takılıyor zaten. Ayrıca 1 20 üzerine hiç gelmedi 1.20 den sattı o kadar. Nasıl izliyorsunuz anlamadım. hem sığ ve hacimsiz bu c grubu hissesinde teknik mi kasiyosunuz 10 bin lot ile kademe değişir... Geçmiş yıllarda mart ve nisan aylarında hareket olmuş. İyi bir bilanço ile temettü veya bedelsiz ihtimali olursa veya güzel bir Bulgaristan haberi gibi haber gelirse güzel olur. Ama bakalım ne kadar bekletecek kucuk yatırımcıyi dökmek için. İstese hemen tavan olur. Hisse toplu çünkü. Ama yıllardır bekletiyolar.
    dun 129 oldu nereye bakıyorsunuz....

5. Evet 1.29 olunca satış fırsatıymış. Ama hacimli yükselmesi gerekir yoksa birileri veya kendileri satınca hemen geri düşüyor 1. 18 e. Neyse umudumu koruyorum. 2 gibi satarız inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Evet 1.29 olunca satış fırsatıymış. Ama hacimli yükselmesi gerekir yoksa birileri veya kendileri satınca hemen geri düşüyor 1. 18 e. Neyse umudumu koruyorum. 2 gibi satarız inşallah.
    3,5mılyon lot hacım azmı dun oyun oynuyorlar cepto cep

7. Beklemeye devam
    Son düzenleme : efeksk; 28-02-2018 saat: 16:51.

8. Efeksk bugünün takaslarını da paylaşır mısın

Sayfa 41/555 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •