Sayfa 41/297 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2376 madde; 321 - 328 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hisseye atlayan var mıdır moza hc? Ytd
    varrr ben atladım sasadan geldım 300 lot aldım
    tahta aptal oldu
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    varrr ben atladım sasadan geldım 300 lot aldım
    tahta aptal oldu
    svg
    Sizinki atlama olmamış ki. Ferrari den, cadillaca binmek gibi olmus, Sasadan gelince ceket düğmesi iliklemek lazım. Ytd

Hisseye atlayan var mıdır moza hc? Ytd
    valla spenc hocam boşta ufak bi meblag vardı en az 10 kere al-sat yaptım son dk 02 den satıp 82 e yazdım gelmedi hakem maçı bitirdi.

esas oglanı çevirmeye maçam yemedi bişe kazanmadık ama hırsımı aldım tahtadan.

atlayan olmuşsa ilk devre giderken olmuştur bu dalgada kimse buyuk mal almaz.hissede güç kaybı var mal değişimi var.endeks altı getiri var.hiç iyi gitmiyoruz şu aralar acilen 2 doların uzerıne atıp destek yapmamız lazım

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    hala bunu sasa ile kıyaslayanları görüyorum bir gülme tutuyor
    sasa sanayi diye yazdım yoksa onun durumu saçma sapan bi hal aldı.inşallah sonradan girenlerin hayallerini yıkmaz.endeksin de komuta merkezi oldu.duserken de sasa ile dusurecekler

sasa harici sanayiye gore de geri kaldık 31 aralıkta 2 doları destek yapmış bi şişe gormemiz lazım

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    valla spenc hocam boşta ufak bi meblag vardı en az 10 kere al-sat yaptım son dk 02 den satıp 82 e yazdım gelmedi hakem maçı bitirdi.

esas oglanı çevirmeye maçam yemedi bişe kazanmadık ama hırsımı aldım tahtadan.

atlayan olmuşsa ilk devre giderken olmuştur bu dalgada kimse buyuk mal almaz.hissede güç kaybı var mal değişimi var.endeks altı getiri var.hiç iyi gitmiyoruz şu aralar acilen 2 doların uzerıne atıp destek yapmamız lazım
    Seninki atlamak olmamış hc sen balığa çıkıp çapariyi atiyorsun, sonrada rastgele diyorsun.
    Sayfalar hızlı ilerlemiyor artık, yukari kulp mu takacak yoksa çanağa mı dönecek bilmek zor. İşte o kisimlardayiz lakin geçen hafta sert düşüş yapanlara da iştirak etmedi aksine bugün yeni zirve yaptı, bilemedim. Ytd

Seninki atlamak olmamış hc sen balığa çıkıp çapariyi atiyorsun, sonrada rastgele diyorsun.
    Sayfalar hızlı ilerlemiyor artık, yukari kulp mu takacak yoksa çanağa mı dönecek bilmek zor. İşte o kisimlardayiz lakin geçen hafta sert düşüş yapanlara da iştirak etmedi aksine bugün yeni zirve yaptı, bilemedim. Ytd
    senelik gorunum allah bereket versin ama sasayı geçtım eregli gibi thy gibi vs gitmedi hep tırıs tırıs. insan bi hafta yapıştırsın geri gelsin duzeltmesini yapsın istiyor.endeks giderken gitmemesi adamı deli ediyor.

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    senelik gorunum allah bereket versin ama sasayı geçtım eregli gibi thy gibi vs gitmedi hep tırıs tırıs. insan bi hafta yapıştırsın geri gelsin duzeltmesini yapsın istiyor.endeks giderken gitmemesi adamı deli ediyor.
    Sende az değilsin ☺️ gönül neler istiyor neler. Endeks düşerken düşmemesi, yükselirken yukselmemesi, nakış gibi işliyor işte.. dediğin gibi yapsa kırk haramiler dolanır sonra çevresinde! Ytd

Kırk haramiler deyince aklıma geldi ne oldu şirket kartı veya dönüş oldu mu ilişkilerden, fredim hc. Ytd

Sayfa 41/297 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •