Sayfa 41/106 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1. Naçizane gördüklerimi paylaşmak isterim, sabah Sn.Pol_ice takas istediği için gözüme takıldı hareket edince bakma şansım oldu, Gedik kağıda geldi ne varsa süpürüp yukarı sürdü sonra 1.42 den biraz satar gibi yaptı ve tekrar yukarı sürdü, sonra ben dışarı çıktım şuan görüyorum ki aldıklarının çoğunu vermiş elinde kalan mal 88.000 ve maliyet 1.20 görünüyor kabaca 19.000 TL kar etmiş şuan, ikinci seans ne olur ne olmaz hiçbir fikrim yok, sadece basit bir şekilde gördüklerimi yazdım, bende kağıt yok, borsadan da çok anlamam, yazdıklarımı ona göre okuyun lütfen
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. sizce gün içinde kaçı görür 1,41 veya 1,42 den alım yapmak mantıklımı acaba

3. Teşekkür ederim

4. Eğer soruyu bana sorduysanız hiçbir fikrim yok kağıdı tanımıyorum malesef
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Son durum bu şekilde.

6. 1.34 den aldıklarımı gitmez diye 1.45 ile 1.46 yazmıştım bide baktım gitmiş şimdi aşağıda beklemeye geçtim spekcim yüzümü kara çıkarmayacağını biliyorum..ytd

7. bu kağıdın patronu,kağıdı gediğin taşımasına al sat yapmasına izin veriyor sonra işbankla toplamaya geçiyor tabi zamanı geldimi gelmedimi kısa zamanda belli olur
    Son düzenleme : tiger; 13-07-2017 saat: 15:49.
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. lütfü bey rica etsem 14:30 dan sonraki derinlik varsa paylaşabilirmisiniz

Sayfa 41/106 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •