Sayfa 410/913 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Tabikide mecbur icine atmamalisn elbette ama sana şunu söylim kardesm kesinlikle baska hisseye girme sadece unut cünku bu ckmyor baska hisee alim dersen bu sefer diger hissedede zarar edyon bu ckyor keske satmasaydm dyosun bunu ben bizzat ipekede kayyum atandgnda yasadm.28500 üm vardi 8 ay sonra sabredemedm .11000 liraya saatttm besiktas aldm sonrasi malum arkasndan baktm ipekenin bide besiktastan zarar ettm 8500 liraya dustu

2. Sayin KNOX yukarida yazdklarm senin icindr saygilarmla

3. tabanda 200 bin 500 bin lot birikmeye başladığında 1 dibi kalmış yada aynı gün yükselecektir anlamına gelir ama böyle tabanda 2-3 milyon lot olursa işi zor..
    yinede garanti olsun diyorsanız 3 gün aynı seviye üzerinde kapatmasını bekleyin
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Sayin KNOX yukarida yazdklarm senin icindr saygilarmla
    Sağol.
    2 gün önce menderes verdim ,99 dan hemen cemas aldım amacım bir iki ssate satıp ,97 den mndrs almaktı.
    Kumar oynadım yani.ne biliyim o anda biteceğini operayonun.Az çok biliyorum bu işleri.Sıkıntı yok ama yinede sağol.

5.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Sağol.
    2 gün önce menderes verdim ,99 dan hemen cemas aldım amacım bir iki ssate satıp ,97 den mndrs almaktı.
    Kumar oynadım yani.ne biliyim o anda biteceğini operayonun.Az çok biliyorum bu işleri.Sıkıntı yok ama yinede sağol.
    bende diyorum bu kağıt neden böyle oldu diye demek senin girdiğini görmüşler

6.  Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    bende diyorum bu kağıt neden böyle oldu diye demek senin girdiğini görmüşler
    Daha önce ieyhoya 3 bin kaptırmıştım.Rıza ....bnesi mal satmıştı birden.
    Ozamandan beri hırsım var ufak ufak tırtıklıyodum onun tahtalarından.
    Cemasın ralliisindende 2 bine yakın kazadım 2-3 gün derinlik takip edip al sat yaparak.

Kaşıntı tuttu o an biraz daha nasiplenelim dedim .
    Oda beni bekliyormuş pusuda.

7. Tabanlari saydiniz mi? 4 taban oldu mu? Mecnur@un dort tabanda bitmeye mal yoktur lafini unutmayin sakin. YTD

8. Turkishbulls 4.39 dan sat vermis dun ...YTD
    https://www.turkishbulls.com/SignalP...r&Ticker=CEMAS

Sayfa 410/913 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •