Sayfa 410/1002 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Erdoğan : Afet ve acil durumlara mücadele için uzun suredir çalıştığımız planları kararlılıkla hayata geçiyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Sağlık alt yapımızın gücü depremde olduğu koronavirüs salgınında da en büyük avantajlarımızdan biridir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    12 Kişi vefat etmiş 419 kişi yaralanmış, inşallah olmaz da belki de başka kayıplarda olacak, Dünyanın başında afet var, bunların yazdığına bak!

Nasıl bir kafa yapısıdır, beynini six...
    İnandıkları dini dahi bilmeden günlük hezeyanlara göre yön değiştiren fır döndüler bunlar...kendilerini Allah ın yerine koyup,insanlar hakkında karar verip,hesap kesiyor,kimliksiz,soysuz, bot kullanarak,sosyal medyayı da lağıma çeviriyorlar...

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 410/1002 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •