Sayfa 410/520 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Bürüt de ne olabilir?

Bugün alanlar yarın satabileceği için yukarı olmaz, panikle satanları en aşağıdan almaya bakarlar. Önce kesinlikle aşağı. Eğer ki yeterince satış var ise ki genelde olmaz, olursa yukarı sürer bugün alanların ortalamalarını geçmeyecek kadar. Hacim %90 azalır. Ky satar ve para olmadığı için, satış parasını kullanamayacağı için hareketsizlik başlar. Akşama doğru birilerine mal kitlemek için yukarı kaldırır alana verir, çünkü yarın alan yarın satamaz. Akşam alanlara bakarlar kaçtan kaç tane almışlar. Bir gün sonra tekrar aşağı basar. Böyle gider gelir. Senaryo ve beklentim bu şekilde.
    Senaryoyu yazmıştım, 80 gelirse (gelsin istemem) alabilirim yoksa işim olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    ..................................
    Galip Metro, Global, Şeker, İş, Finans, Yatırım Finansman, Gedik, Alnus gibi en az 10 aracı kurumdan işlem yapıyor

3.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Sagol kardeş...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün aldığınızı ancak yarın sanıyorsunuz doğru, çalıştığınız aracı kurum ve işlem hacminize göre herhalde sattığınız an aynı veya başka bir seneti alabiliyorsunuz ama para her halükarda 2 gün sonra hesabınıza geçiyor. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by eranıo Yazıyı Oku
    Bugün aldığınızı ancak yarın sanıyorsunuz doğru, çalıştığınız aracı kurum ve işlem hacminize göre herhalde sattığınız an aynı veya başka bir seneti alabiliyorsunuz ama para her halükarda 2 gün sonra hesabınıza geçiyor. Ytd.
    Sagol kardeş...bu bürüt işinide burda ögrenip borsa hayatımızı renklendirmeye devam etçez...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Jcuvvuhhh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    piramitten başka hangi aracı kurumlarda çalışıyor...şeker ve işi biliyorum...bir de yatırım finans mı vardı...
    Tacirler deniz icb

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Öğleden sonra niyeti belli olur bence

8. En azından kademelerde dengelendi

Sayfa 410/520 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •