Sayfa 410/575 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4595 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Yatırım holding'i yakın bir vadede 100 liranın üstüne atacaklar. Yatırım tavsiyesi olmayıp kuru iddiadır.. Gazozuna iddiaya varım.
    faruk efendi nekadar acımasız olsada inadına ecilc de beklemeye devam

2. 2 gündür yazan çizen çoğaldı burada bu gün mala çakacakları belliydi bu bana bir referans oldu asla yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Yatırım holding'i yakın bir vadede 100 liranın üstüne atacaklar. Yatırım tavsiyesi olmayıp kuru iddiadır.. Gazozuna iddiaya varım.
    Görüyorum ve artırıyorum 1 litre gazoz artı çaklıt keyk fakat yakın vade nedir 1 hafta mi mesela onu acman lazım.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. 1 hafta ile 2 ay arası.. 60 günlük bir şey. Iyi mi..

5. Yatırıma çok hakimler. İstediklerinde 1 haftada rahat çekerler 100 tl üstüne. Bu çok basit bir şey onlar için. Ellerinde toplu. İsterseler 200 e de rahat çekerler. Bir engel yok. KY yok pek fazla. Yeterki istesinler..

6. İsteseler İlacı da uçururlar. Burada da tahtaya çok hakimler. Ama tek engel bizim gibi süfli adamlar bu hisselere dadanmış. Almış yatmış. Kıpırdamıyor. Satmıyor. Ve bu süfli adamların beklentisi yüksek. O yüzden hisse gitmiyor. Biz olmasak işler basit.Uçururlardı.

7.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    1 hafta ile 2 ay arası.. 60 günlük bir şey. Iyi mi..
    1 hafta 2 hafta iyi de 60 gün artik Turkiye şartlarında uzun vade oldu
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8. Gazozcular gazozu köpürtmek istiyorsanız bir gazozcuya gidin burada insanlar zaten daraldığı kadar daralmıs asla yatırim tavsiyesi değildir

Sayfa 410/575 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •