Onemli Gunler Banner
Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. uzmanlar haklı: öyle görünüyor ki ülkemizde seçim ve ekonomi yönetimi değişikliği olmadıkça veya dolar şöyle helalinden çiftt haneyi görmedikçe yabancı yatırımcı buraya bir kuruş sokmayacak. biz de şekil a üzerinde çok net görüldüğü üzere kendimiz çalıp kendimiz oynayacağız. sığ piyasada da "burası borsa, kim kimi sevse" kuralı çerçevesinde sevişmeler devam edecek. güvenin yerle yeksan olduğu yerde de ancak bu kural işler. asla ytd

2. Atlas la gorustum aktifbank in tahvilinde onceden yanlis hesaplanan getiri varmis bunu duzeltmis oyakbank gorusme yapilmis flan flan duzelmezmis dedi 9 gunluk getiri uctu
    Bunlarin da boyle riskleri var.yok yanlis hesaplanmis yok bilmemne kafasina gore eksi yaziyorlar.ilginctir 2 yildir bu fonlan ilgileniyorum ilk defa boyle bisey oldu.
    Yetkili kesinlikle batan flan yok dedi.
    Neyse ahu maceramiz bugun itibariyle bitmistir.Hepsini sattim.
    Riskine girmisiz gunluk 0.050 getiriyor
    Bi gunde 9 gunlugu goturuyor.
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Cuma günü de böyle olmuş daha sonra duzeltmislerdi, eğer düzelmezse ödenmeyen özel sektör tahvili var demektir. Ben bugün satış verdim ppz alırım kafa rahat eder.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Atlas la gorustum aktifbank in tahvilinde onceden yanlis hesaplanan getiri varmis bunu duzeltmis oyakbank gorusme yapilmis flan flan duzelmezmis dedi 9 gunluk getiri uctu
    Bunlarin da boyle riskleri var.yok yanlis hesaplanmis yok bilmemne kafasina gore eksi yaziyorlar.ilginctir 2 yildir bu fonlan ilgileniyorum ilk defa boyle bisey oldu.

Bir daha bulusmam bu tarz fonlara kafalarına göre iş yapıyorlar. Osl için de satış verdim

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Atlas la gorustum aktifbank in tahvilinde onceden yanlis hesaplanan getiri varmis bunu duzeltmis oyakbank gorusme yapilmis flan flan duzelmezmis dedi 9 gunluk getiri uctu

Resmen dalga geçmişler bizimle. Allahtan bu tarz saçmalıklar olabileceğini düşündüğümden riskleri olabildiğince çeşitlendiriyorum. Ahu ya rakip olarak NZH fonun çıkması iyi oldu.

------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Resmen dalga geçmişler bizimle. Allahtan bu tarz saçmalıklar olabileceğini düşündüğümden riskleri olabildiğince çeşitlendiriyorum. Ahu ya rakip olarak NZH fonun çıkması iyi oldu.

------
    Neo portföy ilk kez duydun güvenilir mi acaba?

Inveo eski gedik...
    Neo bilmiyorum maalesef.
    Son düzenleme : Market Soul; 12-07-2021 saat: 12:30.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Atlasın sahibi Altınbaşlar ne kadar güvenilirse NZH de bence o kadar güvenilir. Paranızı güvenle yönetmek istiyorsanız riskinizi dağıtınız. Prensiplerim nedeniyle En güvenilir kuruma bile paramın tamamını emanet etmem. ÖST ya da ppf ye yatırım yaparken bile olabildiğince riskleri dağıtmak ve fonları çeşitlendirmek gerekir. Ama millet olarak tek bir hisseye, tek bir bankaya, tek bir yatırım fonuna tüm birikimlerini yatırmayı pek seviyoruz. Geçen akbank online işlemler olayında bir sürü ağlayanları görünce şaşırmadım desem yeridir.

------
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8. Bende ahu ve osl leri sattim.
    Nzh alicam
    Osd+nzh devam
    Bir daha bulusmam bu tarz fonlara kafalarına göre iş yapıyorlar. Osl için de satış verdim

Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •