Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Günaydın Başkanım.

Her manada günaydın.
    Aynen her konuda günaydın bi gün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Aynı kanaatteydim. Ama olmadı hatun alınacak dendiğinde kulis yapıyordu. Hatta atanamazsa istifa edeceği söyleniyordu.
    Başkanım saat beşte kalkınca ortalığı toplayıp evi temizleyip yengeye kahvaltı mi hazırlıyon.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım saat beşte kalkınca ortalığı toplayıp evi temizleyip yengeye kahvaltı mi hazırlıyon.
    Kişi kendinden bilir işi derler.
    Bu arada ben de aynı klüptenim.
    Temizliği bitirdim bu arada.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hqftqsonları 9 a kadar gürültü yapmam yasak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kişi kendinden bilir işi derler.
    Bu arada ben de aynı klüptenim.
    Temizliği bitirdim bu arada.
    Abi benim öyle bir şey yapma imkanım yok. Benim görevlerim faturaları ödeme hastane randevu alma ihtiyaç olan beyaz eşya veya bir gereksinimi araştırıp hanımın onayı ile alma. Çok çok balık alırsam Hamsi onu temizlerim. Onunda artık temizlenmişi satılıyor ondan da yırttım.

6. Demek herkeş artık ev temizliği yapıyor, kazaklık sadece Taras Bulba filminde kaldı gibi görünüyor.

Bir Rizeli müteahhit abi var severim kendisini mükemmel zekidir, yasa çıkınca evlilikte edinilmiş mallar ile ilgili
    "karilari bize ortak ettiler daaa" diyerek tepkisini ortaya koymuştu, yasalardan sonra
    bu da benden "karilar bizi ev işlerine ortak ettiler daaaa"
    Erkekler Osmanlı'nın son 3 yüzyılı gibi sürekli geri çekilme içindeler.

,........
    Bu Hafize Hn ın olayı ile ilgili çok tutarsız lıklar var, 1 ay yurtdışında kalması mantık ötesi , madem çocuğu MB ye hergün getirmek ve babası ile annesi de bakmak zorunda bu bir ay yurtdışında çocuğu ,babası, annesi ile mi
    dolaştı. Ayrılış şekli , açıklamalar hiç biri kariyeri ile tutarlı değil. Bu zekaya yakışmadı veya anlamadım desem daha doğru .

7. Eğer ekonomi programı başarılı olursa yapısalcı reformlar da 2025 de yapılacak diye bir yerde gördüm. Bu da çok saçma geldi. Ne yani ekonomi yönetimi başarısız olursa krallığa mi geçecez

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer ekonomi programı başarılı olursa yapısalcı reformlar da 2025 de yapılacak diye bir yerde gördüm. Bu da çok saçma geldi. Ne yani ekonomi yönetimi başarısız olursa krallığa mi geçecez
    Ekonomi programı'nin başarılı olma ihtimali yok.

Butun bu ayak oyunlarinin sebebi emekliye para vermemek icin.

Saniyorlar ki, emekliye hic bir sey vermeden hic yoksa %30 oy aliriz, umutlari bu.

Aksi takdrde, bu millet bunlari orda oturtmaz.

Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •