Sayfa 411/992 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Adam haklı ama işin şakasına gelirsek yunanistanda kaç para batırmışlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    4-5 sene önce develuasyon sonra Ukranya ve Kazakistan girmişlerdi belki de öyle bir şey bekliyorlar bilemiyorum orasını

Türkiye nasıl diyor arada ben aynı be yaa diyorum o zaman girilmez oraya diyor

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Okul muduru. 200 milyar dolar geliyorr demişti, ondan beri dolar shorttayiz yaktin bizi okul müdürü))

......

3.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Okul muduru. 200 milyar dolar geliyorr demişti, ondan beri dolar shorttayiz yaktin bizi okul müdürü))
    Nekadar okul müdürü varsa yüzde 99.9 hepsini çok seviyorum o yüzde varsa şayet onları sevmiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Aldılar gene swapppppııııı hahahahah
    Swap mış ya..
    "Aldılar gene sapı" gibi okudum.

5. Diyelim ki herşeyi olduğu gibi değerlendirsek. 400 tane şirketten kaç tanesi düzenli enfilasyon oranında temettü vermiş. Hangisi sağlam. Trump un yerinde Bush olsa biz batmıştık. Kibritin suyu ağacın dibine az kaldı. Baskıyla boyamayla kalemle bir yere kadar. Şapka çıktığı an kafadan biter.

6. Karakterli insan şerefli insan olarak örnek olarak bear bull İbrahim abiyi verebilirim. Abim para kaybetti lakin şerefini, merhametini insanlığını kaybetmemiş. Bazıları da makam mevki para kazanır ama bunlardan eser kalmaz.

7. En son %53 du yabanci payı. Diyelim ki satacaklar. 5/1 fiyatına bitiremez hisseyi. Dolar yada altın olarak 15 den mi alır 30 dan mi fiyatı belli olmaz. Şayet hukuki ve yapısal düzenleme olmuş olsa bugün fırsat bizde idi. Ucuz iş gücü genç nüfus. Ama tüm vatandaşların özgürlüğü iki dudak arasında. der ya dünya beşden büyüktür. Tüm ülke birden küçük.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    altın da ekle ; hayırlı iftarlar..
    Haricen tadımlık fiziki var biraz..
    Ons 1150-13xx seyahatinde long yönlü TMI trade etmiştik birazda yakın mazide..
    ...
    Allah kabul etsin, hayırlı iftarlar..

Sayfa 411/992 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •