Sayfa 411/899 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by siliban Yazıyı Oku
    Az önce blomberg te Tuncay Turşucu birleşme için bağlandı konuşmasının sonunda yarın SODA için olumlu bir açılış olur dedi Anadolu ve Denizli cam için olumsuz bir açılış olur dedi
    Soda son on yil getirisi digerlerinin cok ustunde

Gruptaki en karli şirket, bu birlesme Denzcm icin olumsuz olur anlarim da, Soda'ya nasil olumlu olacak meraktayim.

Elimde trkcm da olduğu icin kendi adima toplamda karli cikacagimi dusunuyorum.

Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    yemisim artik kulcuyu, en kotu ihtimalle sahibine 6.30 dan veririm isin sonunda; alsin nasil munasip buluyorsa oyle yapsin. yukselirse arada baskasina da uygun fiyattan veririm. kuller kullere karisti..
    6.38'e de verebilirsin kirk7.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Son 1 Ay AORT'lar:

3.46 Trakya Cam (3.36 Kapanis)
    4.47 Anadolu Cam (4.55)
    5.31 Sise (4.96)
    6.38 Kulcu (6.48)
    6.66 Pasabahce (6.65)
    9.30 Denizli Cam (9.50)

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu aksam nobette kim var? Kulcunun bilancosu 2'de gelir hep.
    Benim nöbet yarın, maalesef 🚒

Kapattirdim en sonunda. Tarih oldu!

Bir tekme Ciner koydu... Ciner Soda, Inc.

Bir tekme babasi koydu. Sisecam Soda A.S. Hatta hazir ismi var zaten, Sisecam Kimyasallari A.S.

Ne ismi kaldi ne cismi.

Alıntı Originally Posted by siliban Yazıyı Oku
    Az önce blomberg te Tuncay Turşucu birleşme için bağlandı konuşmasının sonunda yarın SODA için olumlu bir açılış olur dedi Anadolu ve Denizli cam için olumsuz bir açılış olur dedi
    Aynen bende dinledim.Akşam radyoda konuşma yapmıştı ama hazırlıksızdı tam dersine çalışamamış tı. Blomberg te geç vakitte çıktığında hazırlıklı olduğunu fark ettim,hatta soda için hafif yükselir dedi ve kendisi de yükselmesinden dolayı şaşkın olduğunu dile getirdi.İnanmayanlar internetten tekrarını izlesinler.

Saka maka, uzuldum be Kulcu harbiden. Pirlanta gibi sirketti.

7. Eski Sodacılar olarak mekanımız belli. Tartışma büyümeden meseleyi halletmek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Saka maka, uzuldum be Kulcu harbiden. Pirlanta gibi sirketti.
    Aynen öyle valla. Hem TL hem dolar bazlı en çok kazandıran ilk 3 şirketten biriydi. Herkesin baba ocağıydı. Ütülen, kazıklanan, darbe yiyen herkesin sığınağıydı. Ailenin başarılı ve çalışkan çocuguydu, eve en çok parayı o getiriyordu. Yazık oldu, yediler şirketi.

Sayfa 411/899 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •