Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Sağlık Bakanlığı : Hayat Eve Sığar Uygulaması İle Koronavirüsten Korun, Riskleri En Aza İndir!

HAYAT EVE SIĞAR uygulamasını indirmek için

ANDROID

https://play.google.com/store/apps/d...evesigar&gl=TR

iOS

https://apps.apple.com/tr/app/hayat-...505756398?l=tr

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Uzun vade yatirim mı yapmayi dusunuyorsunuz.
    Evde varki maske.

Olmayanlar alsın.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Günaydın kafe ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul üniversitesi İstanbul Tıp fakültesi dekanı : Bugün güzel haberlerim var. Bu hafta İstanbul Tıp Fakültesinde hasta sayımız artmadı. Bugün servisten 24, yoğun bakımdan 6 hasta taburcu ettik. Dayan Türkiyem

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yabancı uyruklu vatandaş, korona virüs (Covit-19) testi pozitif çıkınca hastanedeki tedavisinin ardından karantina için gönderildiği evinde bunalıma girip intihar etti.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •