Sayfa 412/520 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. takaslara bakılırsa günlükçü kurumlar bugün satışta,elimde yok ama takipteyim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. benim bildiğim galip ağa iş le çalışmıyor çalıştığı kurumlar
    metro,ytf,ıcbc,global,şeker
    bazı istisna durumlarda taşeron olarak kullandığı kurumlarda var ama lokomotif kurumları bunlar
    özderici sanırım iş,ak,garanti üçlüsünden birileri ile çalışıyor
    benim düşüncem bu yönde ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Cuvyvhh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üşenmeden dün 89 ve üzeri ne kadar işlem dönmüş ona baktım bugünkü satışlar normal...15 milyon adet işlem var 0.95 e kadat zararda olmayanlar verdi...elbette zarardan satanda olmuştur ancak işlrm hacmi 12 milyon lot u geçince herkes zarardan satıp kaçıyormu dedim...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Jvnjk

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ooooooooo

6. Sn batık teşekkürler birde sermaye artışı listesini atarmısın bu şirket 1 yılda 2 kez artış yaptı deniyor şimdide yenisine hazırlanıyor deniyor müsait olunca atarsan sevinirim...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buyur Altay kardeşim.Ben bedelliden vazgeçeklerini düşünüyorum...zaten bu fiyatlardan olması da çok saçma...en az 1,5 TL olmalı...

8. selam arkadaşlar ben avgyo kaçtım 2 günden beri takas atan yok sayın batık batık arkadaş denk gelirsen bir takas bekliyorum selamlar.

Sayfa 412/520 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •