Sayfa 413/1023 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 4,1940 görmüş usd
    4,10 altında 25 nisana girilirse bakın mis gibi %2 den fazla düşmüş bir dolar var deyip faizi ellemezler

eğer elleyeceklersede ellesinler

ama düşürsünler

2. Twitter da reis söz verdiğin gibi faizi düşür tag ı açılsın

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    savasc vicente ve sercanbilmem ne diye 3 şahıs olmak üzere bu topiği sürekli provoke eden adamalr var
    onların açık ve net bir şekild eburaya gelipte provakasyon yapmaya kalktıklarında en ağır şekilde cezalandırılacaklarının kendilerine bildirilmesi gerekmektedir. gelip dzügün bir şeyler yazacaklarsa eyvallah
    3/A sinif baskani okul mudurune sikayetlerini iletmis.. te Allam ya, kahkaha attim iyi ki varsin..
    bu arada ismini zikrettigin hisse yuzde 15 yapti, treni kacirmayayim diye atlama patron kagit satacak..
    dolar dun yazdigimiz yerin altinda ust uste uc kapanis yaparsa trend degisikliginin ilk habercisidir ona gore yeni poz acin..4.0920

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    3/A sinif baskani okul mudurune sikayetlerini iletmis.. te Allam ya, kahkaha attim iyi ki varsin..
    bu arada ismini zikrettigin hisse yuzde 15 yapti, treni kacirmayayim diye atlama patron kagit satacak..
    dolar dun yazdigimiz yerin altinda ust uste uc kapanis yaparsa trend degisikliginin ilk habercisidir ona gore yeni poz acin..4.0920
    sen az önce şu yobaz küfürbaz ile birbirinizi yağlamıyormuydun
    3 hissede mesajlarını koydum oradakiş zararlarını baya bi süre çıkaramzsın gibi
    hadi canım %15 yaptığın yere
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yada şöyle de olabilir stopaj sıfırlanır glp 0.25 puan indirilir

Hakikaten MB nin işi de zor ne Ali ye ne Veli ye yaranabiliyor

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yada şöyle de olabilir stopaj sıfırlanır glp 0.25 puan indirilir
    2 trilyona yakın mevduat var. Her yıl 250-300 milyar TL faiz ödeniyor. Devlet buradan her yıl stopajdan 30-40 milyar TL gelir elde ediyor. Bu rakam neredeyse tüm şirketlerin ödediği kurumlar vergisine eşit (sanıyorum 2016 yılında 48 milyar TL idi). O nedenle böyle bir şeyi pek mümkün görmüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    4,1940 görmüş usd
    4,10 altında 25 nisana girilirse bakın mis gibi %2 den fazla düşmüş bir dolar var deyip faizi ellemezler

eğer elleyeceklersede ellesinler

ama düşürsünler
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Faizin artması biraz sıkar gibime geliyor
    kimde daha büyük billur var göreceğiz..

Sayfa 413/1023 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz