Sayfa 414/913 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Bu kadar operasyona açık bir kağıda babayiğit niye gelmez? Hiç düşündünüz mü?...ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeteri kadar malı toplayamadığı için olabilir, patron ile anlaşamadığı için olabilir.

2. Kutpo ile ilgili herkesin bildiği ve gördüğü bir çok gerçek var. Konuşulanlar hep aynı. Çoğuda olumlu gözüken veriler ne yazıkk ki bunların hiç biri hissenin performansına yansımıyor. Bu durumda herkesin bakıp gördüğü verilerin dışında göremediği bir gerçek var. Bu gerçeği keşfeden işi çözmüş olacak. Maalesef o görünmüyen nasıl bir durumdur ki hisse mefta olmuş durumda.

3. Bugün şirketi aradım. Bir yetkili ile görüştüm. Temettüyü sordum. Verdiği cevap sizin gibi arayıp soranlar oldu bizde patronlara ilettik fakat halen karar alınmadı. Tekrar hatırlatacağım dedi. Hissenin sığlığından, yabancının çıkışından, emeklilik fonlarının hisseyi topladıklarından sohbet oldu. Kısaca biz neyi görüyorsak onlarda bunu gösteriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bugün şirketi aradım. Bir yetkili ile görüştüm. Temettüyü sordum. Verdiği cevap sizin gibi arayıp soranlar oldu bizde patronlara ilettik fakat halen karar alınmadı. Tekrar hatırlatacağım dedi. Hissenin sığlığından, yabancının çıkışından, emeklilik fonlarının hisseyi topladıklarından sohbet oldu. Kısaca biz neyi görüyorsak onlarda bunu gösteriyor.
    Ben de epey önce aradım yk karar verince Kap'a göndereceğiz demişlerdi.
    Ben birçok hisseden temettü almışımdır daha bunun gibi ağırdan alanına rastlamadım, vereceğiniz zaten 8.5 kuruş, onu da faize mi yatırdılar yoksa dövize mi.
    Malum faizler de yüksek, döviz de öyle o paraları çalıştırıp vadesi bittiğinde vermeyi düşünüyorlardır herhalde, sinekten yağ çıkartacaklar galiba.
    Yatırımcının hakkı olan temettüyü bu ramazanda ayında ve de bayram öncesinde vermeyip yatırım amaçlı tutuyorsanız size de yar olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Kutpo ile ilgili herkesin bildiği ve gördüğü bir çok gerçek var. Konuşulanlar hep aynı. Çoğuda olumlu gözüken veriler ne yazıkk ki bunların hiç biri hissenin performansına yansımıyor. Bu durumda herkesin bakıp gördüğü verilerin dışında göremediği bir gerçek var. Bu gerçeği keşfeden işi çözmüş olacak. Maalesef o görünmüyen nasıl bir durumdur ki hisse mefta olmuş durumda.
    Sayın Venedik üstad,bu fakir o kadar fakir ki kendi halkından olan yatırımcıya vermez, yabancıya verir...ama gün gelecek onları yabancılarda kurtaramayacak bir sürü ahlarla çekecek, dolayısıyla burada bunların cibilyetini anlatıp faydalı olmaya çalışıyorum bunların teknikle, bilancoyla,tesvikle, kâr la zararla hiç işleri olmaz, adı üstünde fakir,para fakiri değil ama,kalp fakiridir bunlar...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hani o görünmeyen yüzü var ya, işte o B planı!!! ya TAYYİP bey yıkılırsa? A N N A D I N I Z herhal.

7. Darbe sonrası soluksuz çıkışını açıkladığı 2016 2. Çeyrek bilançoyu bahane ederek yapmıştı. Kısaca bir hikaye olması gerekiyor yine. Daha sonra açıkladığı veya bir takım kırpmalar ile açıklayamadığı bilançolar ilede gerisin geri bastılar. Anlaşılan bilanço bazlı bir hikayeyi patronlar izin verirse oluşturup , aynı hareketi çekeceklerdir. Kısaca bu kalp fakiri patrona bağlı. Patron bu işin içinde yok deniyor . Oysaki tüm ipler onun elinde. Kalp fakiri gün gelecek fakirliğine fakirlik katmak isteyecek.

8. Çömlekçi en sonunda gelip gediğini de kapattı.
    Artık toparlanması lazım, behane de kalmadı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 414/913 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •