Sayfa 414/663 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5298 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Geldi spor haftalari.Sporlardan çıkan paralar bankalara gitti.onlarda primlendi sporlar düştü.Acaba. Dönerler mi?
    teknik uydurmaya çalışıyor..
    10 günlükte kapadı;
    yeni hedef 35.26 tekniğe göre..
    bekliyoruz bakam..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. Perotti Perotti

Topcuda kalite

Gracias Perotti

3. Fener coştu bı kere..

4. Pazartesi -5 yapar artık...
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Pazartesi -5 yapar artık...
    Ytd
    Aşağı marjı kalmadı ...Ne yani 32 lerden mi dagitacak kağıdı...

maç skoru ne ise o kadarlık bi artış bekliyorum..
    5.1
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Alınan sonuçlar FB için avantaj oldu.Basaksehirin hızı kesildi.Bjk haftaya Fener'e gidecek ve Dorukhan cezalı.Buda FB yi dahada avantajlı duruma getiriyor...

8. Haftalık maç skorlarından ziyade geniş çerçevede Fenerbahçe iyi yolda diyebilirim, Hem takım olarak daha da önemlisi finansal açıdan her geçen gün iyiye gidiş görülüyor. Gerek Uefa gerek Tff kısıtlamalarının etkisiyle büyük paralar saçılma dönemleri bitti, o dönemlerden günümüze kalan borçlar azalıyor, takım maliyetleri düşürülüyor. Allah nasip eder de seneye ŞL ne gidilirse hem oradan gelecek primler, hem daha kazançlı yeni sponsorluklar, hem de seneye açılacak (inşallah) tribün / loca gelirleriyle uçuşa geçeceğimizi düşünüyorum. Bu ivmenin etkisiyle ligde 3-5 yıl ambargo dönemi bile başlar inancındayım. ( Şike kumpası olmasaydı yıllar önce olacaktı) Yeter ki bu sene şampiyon olalım, her şeyin anahtarı bu sene!
    Kısaca toparlarsam Fenerbahçemizin zamanında yakaladığı hisse rakamlarını ve piyasa değerini aşacağını düşünüyorum. Tabi bunlar hep naçizane beklenti ve kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 414/663 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •