Sayfa 416/669 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5345 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Bu hissede ky'nin arkasından kim iş çeviriyor bilmem ama inşallah malı iyice boşaltmıştır. Ahtapot deyip geçmeyin Aztekler'de cinselliği arttırıcı tanrı diye tapmışlar bu hayvana.

2. Hos geldiniz @ahtapot.ustad.

3.  Alıntı Originally Posted by tele Yazıyı Oku
    Hos geldiniz @ahtapot.ustad.
    Hoş bulduk değerli kardeşim. Sekiz kolumuzla ky düşmanlarına karşı kılıç sallayacağız inşallah. Molalarda da oralet içeriz sıcak sıcak...

4. Noluyor yav, eski kadro geri mi geldi? Trakyalı22 de geçen yazmıştı. Bi tek dudu kaldı

5. Borsa basittir, ilk önce fiyat kalkar, sonra dalar. Kaldırmadan indirmek zaten Allah'a mahsustur, bizim ne haddimize.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Noluyor yav, eski kadro geri mi geldi? Trakyalı22 de geçen yazmıştı. Bi tek dudu kaldı
    Gelsin de ona ahtapotun kolunu yedireyim çıtır çıtır...Nasılsa 8 tane var, biraz önce birini şey için yeni kullandıydım, bak o kol olur.

7. Borçları hallettik sayıyorum

Ondan sonra yine büyüme odaklı bir şirket mi olucaz yoksa eregl gibi tüm kâr’ı dağıtmayamı başlayacağız ?

Sermayemiz kadar kar etsek, doları 40 desek

2.5 cent hisse başı kar.

Büyüme öncesi eskiden 8 cent veriyordu. (Yanlışım varsa düzeltiniz)

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Noluyor yav, eski kadro geri mi geldi? Trakyalı22 de geçen yazmıştı. Bi tek dudu kaldı
    Sn. Osman bey ben eski yazı hatırlatma yapmıştım. Eskiden hektaş alıp sattığımdan bazen yorumları okuyorum. İnşallah hektaş eski günlerine döner. Burada yatırım yapan arkadaşların kaybetmesini istemem. Fiyat düşer iken sevinmek bana yakışmaz cünkü bizde bazen hisse düşüş yakalanıyoruz ve üzülüyoruz. Başkasının üzüntüsü benide üzer.Sizin yorumlarını taktirle okuyorum. Trakyadan Hektaş yatırımcı arkadaşlara güzel günlerin tekrar gelmesi dileğiyle. Hayırlı kazançlar. Ytd

Sayfa 416/669 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •