Sayfa 416/446 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Çok uzatmaya gerek yok açıkçası, herkes bildiğine göre alımını satımını yapar nihayetinde ancak yatırım tavsiyesi olmayan son birkaç bilgi vermek istiyorum.

Şirketin mevcut F/K oranı 8.67, tarihsel F/K oranıysa 15.08, sektördeyse bu oran 15.98. FD/FAVÖK 6.9 iken sektörde bu oran 12.30. Mevcut PD/DD 2.48 iken sektörde bu oran 2.70. Güncel bilançolara göre özsermaye karlılığı ise %33.66. Genel müdürün bahsettiği gibi gelişirse önümüzdeki dönem artık siz hesap edin ne olur.

Hali hazırda borsada genel bir iskonto durumu var, cusan da bundan şu ana dek nasibini biraz almış ancak son çeyrek performansı diğer çeyreklerde de devam ederse ki genel müdür öyle bekliyoruz diyor, anormal bir iskonto durumu olur.
    Tahtacı beni bu yüzden çok şaşırttı, hisseyi bu seviyelerde tutmak da bir başarı, nasıl oldu bu bilmiyorum zira hisse büyük bir hisse de değil. Piyasadaki senetlerin değeri sadece 17.2 milyon dolar. Herhalde kendisine çok güveniyor.

Ytd, etkilenmenizi istemem, rakamlarda yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    Son düzenleme : Sabır taşı; 12-09-2021 saat: 17:08.

2.  Alıntı Originally Posted by cemocan Yazıyı Oku
    Anlatmak istediğim husus şu, hisse bu fiyatlar ile devam ederse yıl sonunda fk 5 in altına geleceği zaten belli,kabaca yaptığımız 3-4 üncü çeyrek kar tahminleri ile bizde görüyoruz bunu. Peki yatırımcı 4-5 ay sonra da hisse aynı fiyatta olacaksa niye yatırım yapsın?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    haklısın

hisse 20 olduğundada fk 5 olacak diyebiliyormusun gm olarak mesele bu..

direk demesende şimdiki imaların gibi ima edebiliyormusun..

bu ifadelerinden bende "böyle kalırsak sene sonu fk 5 olur'u anladım..

başka manada bence çıkmaz.

3. 13.09.2021
    LME'de üç ay vadeli alüminyum 3.000 dolar/ton ile temmuz 2008'den beri en yüksek seviyesini gördü

4. https://www.tradingview.com/x/0zBfzjpv/

8.22 direnç gösterebilir..üzerinde 8.70 ler var..

tabi bence..

hacim artmaya başladı.

umarım önceki garip hareketlerini yapmaz.

5. 8.27 gösterip 8.18 e bastılar..

kapanış 8.05 altında olmadıkca sorun yok ama artık bizde tavan tavan 15 lere gitsek kötümü olurdu..

6. Yabancılar ve 2 çizgi çekip 3 5 kademeye tamah eden çorbacılar dışında ilgi gösteren yok, yazık, daha da yazmak istemiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by sabır taşı Yazıyı Oku
    yabancılar ve 2 çizgi çekip 3 5 kademeye tamah eden çorbacılar dışında ilgi gösteren yok, yazık, daha da yazmak istemiyorum.

iki çizgi çeken çorbacı derken beni kasteddiyseniz yazık etmişsiniz..

Ben burada belki 4 yıldır sabır taşımı çatlatmadan bekliyorum

çok sabır taşı çatlatan oldu

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    iki çizgi çeken çorbacı derken beni kasteddiyseniz yazık etmişsiniz..

Ben burada belki 4 yıldır sabır taşımı çatlatmadan bekliyorum

çok sabır taşı çatlatan oldu
    Sizi neden kastedeyim, sosyal medyadaki oradaki buradaki ''üstadları'' kastettim.

Edit: Sosyal medyada cusan yazarsanız şu anki gibi destek direnç yerlerinde artan paylaşımları fark edersiniz, çizgileri ben de çekiyorum.

Sayfa 416/446 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •