Sayfa 416/925 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ortak 2018 yılında endeks ne olursa olsun benim inancım hisse 5 lira üstüne rahat atar diyorum, belki 7 veya 8 olabilir. Endeks 70 binde iken gübre 8 lerde geziyordu bunuda gördük, Endeks e bağlı değil hisse, ama bunu kullanıp toplayabildiklerini topladılar,artik yukarı sürme vakti.
    o zaman ki şirketten eser yok...çıkmaz diye birşey yok burası bist ama sebep ne olacak....hikaye ne olacak....ben 5 tl dense 2,5 tl olasılığını daha çok görüyorum...hele 2. çeyrek zarar büyürse çok rahat düşer....ben bu hissenin yabancı alımı hariç kalıcı yükseleceğine inanmıyorum....

2. Gübrede yoğun alış var,yarın faizler artacak sanıyorum,bakalım ne olacsk,benin fikrimdir ,tavsiye değil.

3. Ortak yurt ici çok iyi duruma geldi dev amonyak tankları geçen yıl dolduruldu,ayrıca fiyatlar boyle gitmeyecek ,ve gubreyede zamlar peşpeşe gelir, herşeyin zamanı vardır,üç yildir sürekli düşen gübre artik çıkışa geçecektir. Emtia fiyatlarıda yukarı yönlü, haberlerde iyi geliyor içerden , bakalım görelim eski ortak.

4. Yarin devam ederse ve 3,35 ustu kaparsa cumaya da devamı gelir, benim beklentim daha hizlida olabilir daha yukarılara kısa zamanda atabilir.

5. Gözlerim yaşardı endeks eksi biz artıdayız....çok iyi

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    o zaman ki şirketten eser yok...çıkmaz diye birşey yok burası bist ama sebep ne olacak....hikaye ne olacak....ben 5 tl dense 2,5 tl olasılığını daha çok görüyorum...hele 2. çeyrek zarar büyürse çok rahat düşer....ben bu hissenin yabancı alımı hariç kalıcı yükseleceğine inanmıyorum....
    sayın xxtrader 8 li 9 lu rakamlarda israrla satmadın ve beni çok etkiledin yazdiklarinla ve satmaya elim gitmedi, cunki 15 liralardan bahsediyirdun diğer trader ile birlikte,

Anlamadığım geldin 2010 fiyatlarindan aldigin maliyetle sattin en düşükten, aradan 7 sekiz yıl beklemen boşuna oldu, gerçekten çok garip geliyor yazdiklarin bana, yanlış anlama ama ortak sen birileri ile ortakmi çalışıyorsun diyesim geliyor, her iki üç nokta yazıların aklıma geliyor 8 liradan satmayın 15 lira olacak dedin , satmadı çoğu insanda, simdi kağıt 3 lira satmakta fayda var diyorsun , iyi niyetli yorum yaptıgini düşünüyorum, cunki uzun zamandır seni takip ediyorum , ama bilmesem seni art niyet var ve spege çalışıyor derdim net olarak.yuksekken satma, en dipte sat.

Çok değişik yorumların var ortak, bence sen yorum yapma, cunki çok insani etkiliyorsun, yukarda inan sana uydum satmadın, simdi de uyup düşükten satan olabilir de senin yorumuna göre, ortak farkında olmadan vebal alıyorsun.seni okuyan almaz inan.

Hisse hakkında benimde morel bozuk olduğu icin olumlu bakmazdim, ancak hisse en kısa zamanda iyi yerlere gelecektir. Bu sadece tahmin değil, bekleyin ve görün, bunu 15 yirmi gündür ısrarla yazıyorum.

7. Ortakla söylemesi ayıp yeni uyandım bugün orucu uykuya tutturdum daha doğrusu gözlerimi açaar açmaz hissete baktım şoklardayım acaba yanlışlıkmı var diye sormadan geçemiyeceğim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Haber varmı diye baktım haberde yok nolduda endex eksideyken bukadar arttı bizleri şoka soktu açıklayabilecek ortaklar iftardan sonra cvb bekliyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 416/925 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •